Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay basak burcu olmasindan iyidir erkek basak hic cekilmiyor babamdan biliyorum. Ben de basagim ve cok pimpirikliyim, o yuzden cocugum rahat bir insan olsun isteriiiim. Boga burcu bogazina duskun olur onu da annemden biliyorum. Ama benim tahmini dogum 6 Nisan yaziyor uygulamalarda o da Koc burcu demeek onu hic bilmiyorum :KK73:
Ay erkek başak evet hiç çekilir gibi değil aslında ve doğru boğa daha iyidir yaa 😂😂👌🏻
Koç burcu konusunda da biraz zor olduklarını biliyorum 😬

Neyden dolayı başlattı doktorunuz kan pıhtılaşması sorununuz mu var ?
Hic sormayin :) Yurtdisindayim buradakiler oyle detayli inceleme yapmiyolar, ben onlem amacli cogu kisinin aldigini gordum daha once dusuk ya da kimyasal yapan, benim de 1 dusuk 1 de kimyasalim oldugu icin onlem amacli dusuk doz kullaniyorum 2 aydir, hamilelikle beraber sorun olmasin diye 2 gunde 1 e dusurdum doktor tavsiyesiyle olmadigi icin. Siz doktora sormadan kullanmayin ama

Hic sormayin :) Yurtdisindayim buradakiler oyle detayli inceleme yapmiyolar, ben onlem amacli cogu kisinin aldigini gordum daha once dusuk ya da kimyasal yapan, benim de 1 dusuk 1 de kimyasalim oldugu icin onlem amacli dusuk doz kullaniyorum 2 aydir, hamilelikle beraber sorun olmasin diye 2 gunde 1 e dusurdum doktor tavsiyesiyle olmadigi icin. Siz doktora sormadan kullanmayin

Hic sormayin :) Yurtdisindayim buradakiler oyle detayli inceleme yapmiyolar, ben onlem amacli cogu kisinin aldigini gordum daha once dusuk ya da kimyasal yapan, benim de 1 dusuk 1 de kimyasalim oldugu icin onlem amacli dusuk doz kullaniyorum 2 aydir, hamilelikle beraber sorun olmasin diye 2 gunde 1 e dusurdum doktor tavsiyesiyle olmadigi icin. Siz doktora sormadan kullanmayin ama
Evet yurtdışında detaylı inceleme yapılmadığını duymuştum Türkiye de 1 düşük 1 kimyasala inceliyorlar anladım teşekkür ederim.
Bana doktorum başlattı kan pıhtılaşması çıktı bende sabah enox akşam coraspirin içiyorum

X