Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Anladım ilk bebeğiniz mi
Yok hayır ikinci. Geçen yıl 7. Haftalıkken kalbi durdu ilkinin. Genetik kan pıhtılaşmam varmış. Şimdi coraspin + oksapar kullanıyorum. Umarım sağ salim kucağıma alırım.

Sizin ilk değil onu imzadan anladım 2. Mi 3. Mü? Şu anki bebiş imzada yok ama onu da ekleyin bence. Başlıkta benden başka kimsede göremedim gebelik günlüğünü.

Aa hiç farkında değilim eski imza kalmış heralde düzelteyim bu ikinci süpriz bebek oldu bizede aslında ben de yeni anneyim aralık annelerindeydim geçen yılın

canım belirtin var mı peki bende hiçbişey yok ara sıra minik minik kasıkta hatırlatmalar oluyor onun dışında bişeyim yok
Geçen hafta kasık ağrım oldu bayağı o geçti tamamen. Memelerim de geçen haftadan beri fazla hassaslar pek dokunamıyorum. Bunun dışında bir şey yok. Ama herkeste belirti olacak diye bir şey de yok yani. Olmaması daha güzel hatta

evet bende de öyle. bu arada sen dr. gidip keseyi gördün mü? ay kızlar tarihlerin yakın olması muhteşemmiş skdjdks

Kızlar sol kasığıma az ağrı giriyor çıkıyor. Adetime 11 gün var acaba yerleşme mi?

Kızlar sol kasığıma az ağrı giriyor çıkıyor. Adetime 11 gün var acaba yerleşme mi?
kimisi ilk günden biliyor anlıyor kimisi haftalar geçiyor hiç anlamıyor bende de hafif ağrılar oluyor hamileliğe özel oldumu onu bilmiyorum benim yerleşme günlerinde ki belirtim ağır hastalık oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…