Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Yerleşme kanamasına benziyor tarifiniz. Adet olsa bugün kırmızı kırmızı gelirdi pembe akıntıdan sonra .inşallah vardır sizin de adete kaç gün var orada idrar testi yapma imkanınız yok mu?

Yerleşme kanamasına benziyor tarifiniz. Adet olsa bugün kırmızı kırmızı gelirdi pembe akıntıdan sonra .inşallah vardır sizin de adete kaç gün var orada idrar testi yapma imkanınız yok mu?
evet ben de oyle olucak sanip ped koydum ama gelmedi bi daha o pembe kan, adetim dongum 33-35 gun arasi oldugu icin 4u olarak gosteriyor uygulama ama tam yumurtlama gunumu bilmedigim icin bilemiyorum, daha 4 gun var en az diyebilirim ama.

var ama adet gecikmesini bekliyorum gecen ay bunu gorup gidip kan vermistim turkiyedeydim o sirada, erken ogrendim sonra da kimyasal olunca cok uzuldum, simdi umut baglamamaya calisiyorum ama insallah bu kez olur ve tutar

kizlar siz hamilelik ogrendiginizde coraspin kullanmaya basladiniz mi? ya da doktorlariniz birsey soyledi mi?

Yok coraspin kanla ilgili bir durumda mı kullanılıyordu
genelde kan pihtilasmasi sorunu varsa veriliyormus ama cogu kisiye onlem amacli hamile kalinca ya da hemen oncesinde kullanmalari tavsiye ediliyomus da ben de kullaniyorum 1 dusuk bir kimyasalim var diye onlem amacli, simdi hamilelik ihtimaliim olunca bir sormak istedim size doktorlar bahsetmis miydi diye

Henüz düşük yaşamadığım için belkide doktor bana hiçbir ilaçtan bahsetmedi

Henüz düşük yaşamadığım için belkide doktor bana hiçbir ilaçtan bahsetmedi
allah korusun hic olmasin saglikla ilerlesin hersey <3 cok tesekkurler bakalim ben onlem diye 2 gunde bir aliyorum umarim sorun olmaz, yurtdisinda cok zor bunlari sormasi etmesi burada 10.haftayakadar ultrasona ve kana bakmiyolar

birden fazla artiyor canim evet, oyle bir ihtimal mi var?
evet sanırım var. hemşire normal dedide 2 kattan fazla artmış benim iki günde. zaten benim kendimin de ikizim vardı(anne karnında yaşamını yitirmiş) yani genetik bizde ikiz durumu. acaba bende de olabilir mi bilemedim

ayy olabilir evet geninde varsa, normalde 2 gunde bir 2 kat artmasini bekliyolar aslinda normal gibi ama bi bak bakalim gidisata gore, hayirlisiyla guzelce saglikla versin allah ikizse de <3

Bat 3 ağustos olanla belirtileriniz var mı?
benim 4 agustos, tahmini yumurtlama gununden sonra gogsumun yanlari sisti aciyolar dokununca, kasik agrim hic gecmedi, kabizlik var 3-4 gunde bir anca yapabildigim ne yazik ki, ve dun de hafif pembe sulu bir lekelenme gordum, kasik agrim hala var simdi de sarimsi ve beyazimsi akintilar var.

4 unun gecmesini bekliyorum, sizin var mi belirti?

Evet anladım o zaman 2 3 gün kala test yaparsanız en azından bireyler varsa çıkar diye düşünüyorum. İnşallah vardır ve tutunur bebeğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…