Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

benim 4 agustos, tahmini yumurtlama gununden sonra gogsumun yanlari sisti aciyolar dokununca, kasik agrim hic gecmedi, kabizlik var 3-4 gunde bir anca yapabildigim ne yazik ki, ve dun de hafif pembe sulu bir lekelenme gordum, kasik agrim hala var simdi de sarimsi ve beyazimsi akintilar var.

4 unun gecmesini bekliyorum, sizin var mi belirti?
Yerleşme kanaması olabilir. Benimde yumurtlamadan beri regl ağrım var. Bazen şiddeti artıyor batmalar var arada sırada, birde mide bulantısı yaşıyorum. Batma hariç diğerleri her regl döneminde olan şeyler benim için. Belli bir şeyler oluyor orada ama bakalım gebelik olacak mı, hayırlısı.

Yerleşme kanaması olabilir. Benimde yumurtlamadan beri regl ağrım var. Bazen şiddeti artıyor batmalar var arada sırada, birde mide bulantısı yaşıyorum. Batma hariç diğerleri her regl döneminde olan şeyler benim için. Belli bir şeyler oluyor orada ama bakalım gebelik olacak mı, hayırlısı.
dun geldi bitti, bugun de yine sadece peceteye acik pembe kan geldi, korkuyorum acikcasi:KK43: evet evet insallah sizin de vardir guzel haberler alir burada gebelik surecimizi paylasiriz

korkmayın, inşallah sağlıklıdır ve tutunur.
Insallah🥺 yurtdisinda olunca hemen doktora gidip o dusuk onleyici seylere ilaclara da baslayamiyorum ki cok canim sikkin, hamileyimdir umarim ve tutunur da eylulun ilk gunu turkiyede olucam hemen doktora gidebilirim, tabi kul kurar kader gulermis bakalim ne olucak ilerleyen gunlerde, dua ediyorum bol bol bize💕

Insallah🥺 yurtdisinda olunca hemen doktora gidip o dusuk onleyici seylere ilaclara da baslayamiyorum ki cok canim sikkin, hamileyimdir umarim ve tutunur da eylulun ilk gunu turkiyede olucam hemen doktora gidebilirim, tabi kul kurar kader gulermis bakalim ne olucak ilerleyen gunlerde, dua ediyorum bol bol bize💕
Orda ki doktora gitseniz tahmini bişey söylenezmi düşük riski vs

Orda ki doktora gitseniz tahmini bişey söylenezmi düşük riski vs
ay yok doktora ulasamiyorum ki :KK43: bugun aradim hamile olabilirim daha once dusuk vardi diye, daha cok erken hamileliginiz haftaya tekrar arayin 7.haftaya iltrason verelim ama kani vs. 10.haftadan sonra yapiyoruz dedi:KK43:

ay yok doktora ulasamiyorum ki :KK43: bugun aradim hamile olabilirim daha once dusuk vardi diye, daha cok erken hamileliginiz haftaya tekrar arayin 7.haftaya iltrason verelim ama kani vs. 10.haftadan sonra yapiyoruz dedi:KK43:
Çok ilginç işliyor orda işler ya birkaç yırtdışından arkadaşla daha konuşuyoruz onlarda aynı şeyi söylüyor halbuki burda istediğin her an görebiliyorsun özellerde bebişi

Çok ilginç işliyor orda işler ya birkaç yırtdışından arkadaşla daha konuşuyoruz onlarda aynı şeyi söylüyor halbuki burda istediğin her an görebiliyorsun özellerde bebişi
yani en azindan ilk basta hemen baksalar sonra ayda 1 ultrasona tamamim ama o bile yok:KK43:

Orada kalıcı mısınız nerdesiniz tam olarak
simdilik kaliciyiz evet Hollandadayim, asiri rahatlar bir gorseniz. cok dogal birsey gibi bakiyolar tabi ki bence boylesi daha iyi ama yani insan bi hamileyim dediginde kan bakar, cubukta gordugunuz cift cizgiyle sizi 10 hafta bekletiyolar :KK43:

turkiyeyi iple cekiyorum dua ediyorum bisey olmadan guzelce ilerlesin bebis olsun tutunsun da turkiyede kontrole geliyim💕

X