Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba size birşey danışmak istiyorum. Sat 22 temmuz ama pcos var döndüm belirsiz. 22 Ağustos'ta da ilk defa hafif çizgi gördüm. 10 gün boyunca bi göründü bi kayboldu bu arada 5 gğn boyunca tansiyonum 15 16 lara çıktı ki tansiyonum yoktur normalde. 29 ağustos ta acile gittim beta 4 hamile değilsin ki dediler ama enabıza işlenmedi. Kimyasaldır kaybetmişim dir diye düşündüm. Bu benim 5. Çünkü 4 kaybım oldu. Kendimi hazırlamıştım. Ama 2 sinde yeniden çizgi görünmeye ve tansiyonum normale dönmeye başladı. Çizgiler de gün geçtikçe koyulaşıyor. Beta artıyor demek ki. Böyle birşey mümkün mü? Beta veremedim çünkü keyfi bakmıyoruz dediler. Resimde en alttaki ikisi bugüne ait.

Eklentiler

• 17255178138674537084408538534679.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 46
Baya net hamilesiniz evet bazen hastanede böyle konuşuyorlar ne yazıkki insanın moralini bozuyorlar. Ben kan için özelden vermeyi tercih ediyorum. Devlet hastaneleri yok deyip yapmıyorlar.

Ozelden beta ver canim maddi durumun varsa devlette sorun cikarabiliyorlar cunku

Canim meraba benimde 9.cu gün 40
12gün 79 cikti seninki suan nasil ilerliyor?
Tüp bebek doktorum cuma tekrar ver dedi test yarın tekrar vereceğim umarım iki katı artış olur senin ki güzel çıkmış canım %60artış istiyorlar en az tekrar verecek misin sen de kanumarım sağlıkla ilerler gebeliğimiz

Banada cok düsük geldi cok tereddüt ettim aynen benim tüp bebek doktorumda cumartesi tekrar vermemi istedi insallah saglikli ilerler ikimizinkide canim ya bana yaz olurmu burda haberleselim ayni seyleri yasiyoruz kacinci günündesin sen?

yok düşük değil canım moralini bozma sakın artması gereken kadar artmış zaten bugun 10.günümdeyim yarın test sonucumu hemen paylaşacağım inşallah

yok düşük değil canım moralini bozma sakın artması gereken kadar artmış zaten bugun 10.günümdeyim yarın test sonucumu hemen paylaşacağım inşallah
Bilmiyorum canim ya 12.ci günüm ya biraz daha bekliyordum acikcasi.
Ay hadi insallah güzel haberlerle dönersin umarim bana

Kaç embriyo transferi oldun canım değerin ona göre de olabilir
Iki embriyo canim Ankarada genetik testede göndermistim kaliteleri ve sagliklari cok iyiydi aslinda o yüzden yüksek bekliyodum deger aslinda biraz ondanda üzüldüm düsük die

Iki embriyo canim Ankarada genetik testede göndermistim kaliteleri ve sagliklari cok iyiydi aslinda o yüzden yüksek bekliyodum deger aslinda biraz ondanda üzüldüm düsük die
Düşük değil canım sıkma canını normal de 12.günü önemli sana şimdi cumartesi günü kaç çıkacak o önemli ama değerin olması gerektiği gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…