Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

İlaç vermedi ben zaten Protestan kullanıyorum ext bişey vermedi doktorum muayene edemedi henüz acilde başka doktora gittik acildeki doktor haftada bi Protestan iğne vurulsan iyi olur dedi sadece kendi doktoruma muayenem yarın bakalım benim doktorum ne diyecek doktorların hepsi aynı değiş tedavileri aynı değil benim doktorum ilaca karşı tuhaf bi şekilde ben iki doktorla takip ediyorum bu ilaçları da diğer doktorum verdiği için kullanıyorum yarın belli olacak herşey yatıyorum dinleniyorum bol su içmeye çalışıyorum ama sabah acayip ağrılarım oldu bu süreçte yapılacak tek şey Protestan iğne başka yapılacak bişey yok sende ihmal etme yaptır

10. Haftadan herkese merhabalar. Fatal DNA testi yaptırmak isteyenlerden eğer bursa ve Eskişehir'de ya da yakınlarında oturuyorsanız Uludağ üniversitesi ve Osmangazi üniversitesi hastalerinde yapılıyor. Bilginiz olsun

Benim tüp bebekle olduğu için transfer oldum olalı iğne oluyorum kanama olduğundan beri günde ikiye çıkarttık birde ilaç olarak alıyorum günde üç kere 200 mg .

10. Haftadan herkese merhabalar. Fatal DNA testi yaptırmak isteyenlerden eğer bursa ve Eskişehir'de ya da yakınlarında oturuyorsanız Uludağ üniversitesi ve Osmangazi üniversitesi hastalerinde yapılıyor. Bilginiz olsun
Bildiğimiz fetal dna ücretsiz mi acaba orda

Anladım teşekkür ederim peki doğum sonrası 8 hafta dolunca işten ayrılsam ödenekte falan sorun olmaz dimi çünkü 2 aylık bir bebeği bırakıp çalışmak istemem yani

Selamlar herkese, 9+1 im bulantıyla başedemiyorum. Prilam + zofer kullanıyorum. Son 2-3 gündür su bile içemiyorum. 2.5 kg verdim. Bugün de yoğun kıvamlı bi akıntı geldi.normalde akıntım yoktu. Çok endişelendim. Pazar olduğu için de muayene gidemiyorum Benzer durum yaşayan var mı?

Amin inşallah hayırla kucağımıza alırız yavrularımızı bu kadar zor stresli olduğunu bilmiyordum Allah hepimize sağlık sıhhat gönül ferahlığı versin inşallah
Amin.Valla öyle ya bende kan man geldiğini hiç bilmezdim çok zor bir surecmis.

Bnde smdi 7+5 im insallah olmaz dedigin gbi arkadasim her kontrole gittigimde kanama alani git gide kuculuyor doktor iyicr kuculdu bizi korkutcak birsey yok dedi tup bebek benim belki islemler sirasindada olusmus olabilir dedi doktor

Kızlar selamlar, ben dün ev taşıdım. O kadar zor olduki anlatamam ailem yanımdaydı ama yine de tüm gün beklemek ne nerde sorulması eve yerleşme aşırı yordu beni çok şükür kazasız belasız atlattık bugün full yattım. Bu hafta fetal dna sonucu bekliyorum, heyecanlıyım

Hadi guzel haberlerle:) ben de yarin vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…