Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolasıın canımm, evet devlette yaptırdım uzman perinatolog baktı. 20 dk kadar sürdü canımm baya detaylı baktı her yerini ölçtü en son raporu verdiler
Ben de haftaya persembe devlete gidecegim fakat hizli hizli yapar diye endise ediyorum, ozele tekrar baktirmaya gerek yok diyorsun yani

Aaaa hiç bakmamıştım torontoya, bu da çok güzelmiş hem de hafif teşekkür ederim öneri içinn
ama deneyip al bence canıım :) ben tekrar alınca iyice denicem öyle satın alıcam chicco yu
Cnm kac dakika sürdü. Gozunaydin buaradaa
teşekkür ederiim canım darısı başına 20 dk ya yakın sürdüü detaylı incelediii
Ben de haftaya persembe devlete gidecegim fakat hizli hizli yapar diye endise ediyorum, ozele tekrar baktirmaya gerek yok diyorsun yani
hangi hastane ve doktor? uzman mı perinatolog mu? Ben özeldeki doktoruma sordum. Yapacak doktorun adını söyledim süper dedi, o yapınca burda özel de yaptırmana gerek yok dedi

Şehir hastanesinde tek perinatolog, ne kadar iyidir inan fikrim yok araştırdım fakat pek bir şey bulamadım adamla ilgili olmadı içime sinmezse bir de özele bakayım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…