Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişleri hissetmeye başlayanlara bir sorum vaar bebiş hareketlerini nerede hissediyorsunuz? Ben kasık tarafımda hissediyorum, göbek deliğimden 4 parmak kadar aşağıda

Evet canım tam oralarda pıt pıt pıt pıt atıyor senın mınnosta ataga gecmıs annesıııı

Aaaa bende göbek deliğimin aşağısında rahmine yakın yerde bişeyler hissediyordum demek ki hareketmiymiş o hiç hissedemiyorum zannediyordum yada kasık ağrısı falandır kramptır diyordum. Vurma şeklinde değilde yer değiştirme gerilme şeklinde hissediyorum ben

Son düzenleme:
Çok iyi olur teşekkür ederim benim de hatam abur cubur ve karbonhidratı fazla yemek evlenmeden önce aşırı sağlıklı beslenir spor yapardım, eşim beni bozdu maalesef o yiyince benim de canım istiyor yeşillik ve protein ağırlıklı beslenmeye ağırlık vereceğim ben de

Ya evet ben dikkat edeceğim dedikçe eve cipslerle falan geldi Ben de dayanamadım yedim 1-2 ama özellikle evde olduğum için bu dönem çok fazla hamur işi yaptım yedim neyse yolu yarıladık 8 kilo yine iyi bence ablam 11 kilo almıştı bu haftalarında
YouTube'da bir diyetisyenin videosunu izledim bak sen de seyret belki fikir olur sana da

Valla bende kestirdim,kestir gitsin canım. Saç kesiminin ne zararı olacak. Hurafelere de inanma. Sen mutluysan,pozitifsen, neşeliysen bebeğin daha da iyi olacaktır. O yüzden kendine iyi geleni yap tabi zararsız olan şeyler ile kestirince ferahlıyorsun saçlarım benimde çok kötü olmuştu taranmıyordu şimdi daha sağlıklı uzuyor çok daha bakımlı gür duruyor

Kendine yakıştırdığın şekilde kestirmişsindir canım bunalımdan değildir o. Valla bende kestirdim. Ayrıca benim doktorda boyaya karşı değil organik boyayabilirsin demişti

Kuzum 20. Haftaya kadar hissetmemen normal kaldı ki 22. Haftada hisseden bile duydum hiç takma kafana. Uzanıp elini karnına koyuyor musun?
Kuzum hiç hissetmiyor değilim arada sırada oturduğumda ya da uzandığımda pıt pıt hissediyorum arada. Ya gün içinde çok aktifim belki ondan denk gelmiyor bilemiyorum. İlk gebeliğimde 17 lerde pıt pıt başlamıştı yine. Ondan sonra düzenli olarak artmıştı diye hatırlıyorum. Sanırım bir an önce gümbür gümbür hissetmek istiyorum

Çalışırken hiç hissetmiyorum eve gelip uzanıp elimi koyunca hissediyorum genellikle. Daha çok küçükler minicikler
Evet ben de artık bundan dolayı diye düşünüyorum çok aktifim hep hareket halindeyim çalışıyroum ben de. Ondan denk gelmiyordur belki diyorum. Oturduğumda falan bazen pıt pıt duyuyorum

Canım ben ilk gebeliğimde kestirmiştim valla bir şey de olmadı. Batıl inanç inanma

Ya benim de öyle eşim 8de geliyor. Ama ben de eve gelip hazırlayana kadar zaten saat 7-7 bucuk oluyor. Çok acıkınca ben başlıyorum eşimde geliyor. Zaten yavaş yediğim için nerdeyse aynı anda bitiriyoruz
Yalan dünyaydı o avrupa yakası fanı olarak düzeltmem lazımdı
Ya ben bu proteinli sütler var ya çok seviyorum bayılıyorum onlara ama içinde l karnitin var zararı olur mu acaba ya arada bi kaç yudum içiyorum mesela sabah
Ya ben de çileklisine bayılıyoruuum ama uzaktan bakıyorum zararlı mı acaba

Ay ben de kestircem uçları incecik kaldı hep topluyorum nefret ediyorum saçlarımdan şu an

Evet ben de artık bundan dolayı diye düşünüyorum çok aktifim hep hareket halindeyim çalışıyroum ben de. Ondan denk gelmiyordur belki diyorum. Oturduğumda falan bazen pıt pıt duyuyorum
Uzancan elini koycan daha net hissedersin o zaman oturduğum zaman bende de sadece hissiyat oluyor emin olamıyorum

Yenidoğana ancak 1 numara oluyor büyük bile geliyor 100 lük 1 numara aldıktan sonra 3 e geçebilirsin 2 numara çok tercih edilmeyen bir bez boyut açısından ben kullanamamıştım hemen 3 e atlamıştık çevremdede böyle söylemişlerdi ama bez stoğu yapmayın derim herkes farklı bezlerden hoşlanabilir mesela ben sleepy diğer bezlerden daha küçük yapıda olduğu için 1 numara olarak çok beğendim molfix i sevmedim daha sonra molfix i daha çok beeğendim hatta şimdi başka bir beze geçtim boyuta göre bez de marka değişikliğine gidilebilir
Oğlum çok süt içtiği için 24 saatte 6 bez değiştiriyordum ben halada çok bez değiştiriyoruz maalesef ama normal beslenen bebilerde daha az değişiklik olur

Kendine yakıştırdığın şekilde kestirmişsindir canım bunalımdan değildir o. Valla bende kestirdim. Ayrıca benim doktorda boyaya karşı değil organik boyayabilirsin demişti
Evet evet hep kestirdiğim asimetrik bir model var onu biraz daha kısa kestirdim ben yüzüm küçük o yüzden kısa saçları yakıştırıyorum kendime. Yaklaşık altı yedi senedir kısa kullanıyorum
Ay doğru ya yalan dünya yanlış yazmışım
Hepimizin amma saç derdi varmış bu hafta ben de kestiricem çalı süpürgesi gibi oldu
Kestir gitsin acayip ferahlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…