Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çayla aranız nasıl normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor yetmiyor resmen 2 bardak
Canım benim normalde de çay kahve ile aram yoktu şimdi de hiç aramıyorum günde 1 taş çatlasa 2 içerim genelde hiç içmem

Canım benim normalde de çay kahve ile aram yoktu şimdi de hiç aramıyorum günde 1 taş çatlasa 2 içerim genelde hiç içmem
Ne güzel ya ben neden böyleyim hem kahve hem çay aşığım resmen eşimde öyle resmen 1 demlik çayı ikimiz içiyorduk şimdi demir değerim zaten düşük çok içemiyorum o yüzden

Ne güzel ya ben neden böyleyim hem kahve hem çay aşığım resmen eşimde öyle resmen 1 demlik çayı ikimiz içiyorduk şimdi demir değerim zaten düşük çok içemiyorum o yüzden
Bilmiyorum ya arkadaşlarım da bana şaşırır öğretmenim mesela. Çay sevmeyen aramayan öğretmen mi olur diyorlar akşamları eşimle içtiğimizde bile 2 yi geçmez 1.5 zorla

Simdi arastirdim, bana da burada bu uclu asi yapilacak. Hamile kalmadan iki uc ay once elimi cok derin kesmistim, bir doz olmustum, doktoruma bunu soyledim o zaman bir doz bundan olursun bebege bagisiklik bunda amac, cok onemli dedi. Sadece galiba ben 30. Haftaya dogru olucam asiyi.

Mecbur biraktilar. Çogu sektör işcilerine aşıyı mecbur birakti. Mecburen yaptirdik. Insallah kotu bir etkisini yaşamayiz
Kötü bir durum yaşayacağımızı düşünmüyorum açıkcası, her ilacın yan etkisi olduğu gibi bu aşıların da var tabii. Burda rahatsız edici olan ilaca dair hiç bilgi yokken mecbur bırakılmak

sağlık ocağında vurulan da tetanoz difteri bir arada. Vuruldum

Harika ne güzel Ama derler ya terzi kendi söküğünü dikemezmiş diye Benimde doktoruma güvenim tam. O yüzden onun dediği aşıyı olmak geliyor içimden. Bakalım belki gruptan başkaları da çıkar bu aşıya sıcak bakan

Harika canım zaten bildiğim kadarıyla tek toz tetanoz olunca da bu da vuruluyormuş.ben henüz hiç vurulmadım üçüncü trimestirda sanırım bende doktorumun önerdiği bu aşıyı vurulacağım. Zaten yararı çok olmasa önermez. Çekincem yan etki falan yapmaz değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…