Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kullandım bunu oğlumda aslında rahat ya kapaması biraz uğraştırıcı ama çok ağır değl kullanrsınz yine ihtiyaç oldukça.

Çok geçmiş olsun inşallah sağsağlim alırsınız kucağnıza. Rabbim kolaylık versin sürekli yatmak psikolojik olarak etkiler belki ama sonu güzel olsun

Kızlar iki tane alt değiştirme bakım örtüsü aldım

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-12-07-49-39-213_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-10-12-07-49-25-173_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 19
Kızlaaarrr herkese günaydınn sanırım ben artık prensesin hareketlerimi hissediyorum ve çok mutluyum.. Ben kayma, kanat çırpma ya da ne bileyim baloncuk patlaması diye bir şey bekliyordum ama sonra farkettim ki göbeğimin alt kısmında minik minik içerden dokunuşlar oluyor. Zaten şu an bebek göbek deliğinin hemen altında, uzun zamandır vardı ama ben onları bağırsak hareketleri sanıyordum. Yarın tam 19 haftalık olacağız inşallah, 20. Haftada da detaylı ultrasona gireceğiz. Hepimizin mutlu mesut süreçleri olsun inşallah

Benim penisilin alerjim oldugu icin her ilac ya da asi oncesi- sonrasi cok temkinli yaklasiyoruz biz, yarim saat hastanede bekliyoruz her seferinde. Bu asi sonrasi sadece kolumda agri olmus 1-2 gun, baska hicbir yan etki yok
Bundan vuruldun mu sen canım? Ben vurulacak diye anladım. Tetanoz oldum demişsin elini kestiğin için. Erken değil mi bu üçlü aşı için. Bana 30.haftada dedi çünkü. Bu arada benimde bazı antibiyotiklere alerjim var maalesef. Hangi aşı sana yan etki yapmadı tam olarak anlayamadım karışıklık oldu biraz msjinda

Ya iyi bulmuşsun bizim burada neredeyse talan edilmişti

Ya inşallah memnun kalırız uzun vadede ilk intibası iyi bende

Aynı şekilde burada hiçbir şey kalmamıştı diyeceğim sana da bu saatte iyi bulmuşsun
3-5 parça kalmıştı jsgd
benim de aşağıda dedi ama çıkmış mıdır acaba bilemedim. karnımın şişliği yukarı çıktı bu hafta. Onunla mı ilgili acaba. Geçen pazar göre kardeşim dün akşam gördü oha abla nolmuş karnın çıkmış bi anda dedi sdkjfh

Kraft Kenya travel sistem alıcam ben, Kasım'da indirim olur belki diye bekliyorum

Ben daha hiç araştırmadım canım inşallah geç kalmam ama bişeyler almak için bekliyorum ben

bana da kuzenim alıcakmış o yüzden çok pahalı bişey bakamam gerçi kendim de alsam pahalı bişi bakamam dfjds

Kızlar çayla aranız nasıl normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor yetmiyor resmen 2 bardak
benim çay asla aklıma bile gelmez ama ben kahve bağımlısıydım sdöfj doktorum kısıtlamadı ama ben gün de 1 türk kahvesi en fazla 2 içiyorum. Evdeysem 1 americano ya da lungo içiyorum

Kızlar çayla aranız nasıl normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor yetmiyor resmen 2 bardak
Canım ben kahveyi neredeyse hayatımdan çıkarıp Çayı açık bir şekilde çok da sınır koymadan içiyorum Genelde yarım bırakıyorum zaten Öğretmen olduğum için sıcak su içmediğimde bana olumsuz dönüşü daha kötü oluyor diye de rahatlattım kendimi Çok fazla şeye dikkat ettiğim için burada es verdim İçin rahat ama tavsiye değildir

Bebeğime aldığım ilk şey beşiği oldu
Ayy çok tatlılarmış güle güle kullanın bebişinle .Linklerini de bırakır mısın canım
Canım benim hiç haberim yoktu bu bahsettiğinden sağlık ocağında dün aşı oldum. Cuma boş günüm hafta sonu da dinlenirim diye zamanı çok uydu bana.
Beni her türlü aşı sonrası etkileniyorum. Dün akşam üşüme istifra yaşadım Ama bu aşıyla alakalı olmayadabilir
Canım alttan mı muayene ediyor? Ben çok korkuyorum alttan muayeneye zaten kasık ağrım var
Doktorlar bence o boya ultrasonda bebeğe bakarken bakıyorlar zaten . Yani ben muamele sonrası düşük korkumdan bahsederken doktor söylemişti Demekki hep bakıyor ama açıklamıyor diye düşünmüştüm

Yaa ne güzel . Darısı başıma Bugün 20 haftalık oldum ama henüz bir şey hissedemiyorum. Benim kız içeride güzel poz veriyor hemen cinsiyeti de gösterdi ama huzuru bulmuş gibi sakin sakin takılıyor mu ne yapıyor Özel yapmam gereken bir şey var mı Kendinizi dinlerken mi yoksa gün içerisinde akıştayken mi hissediyorsunuz

ya ben de hep bi koşturma içerisindeyim çocuklarla uzun süreli yatıp da kendimi dinleyemiyorum hiç. 5 gündür de net bi şekilde hiç hissetmedim insan endişe ediyor ama acaba diyorum o koşturmacada ben mi hissetmiyorum ya da sakin takılıyor diye ümit ediyorum

Tam bunu yazmak için gelmiştim bende
Benimde kızlarım gayet içerde iyi poz veriyolar ama hiç öyle hareket filan yok 19.haftadayım
Acaba ikiz ondan mı geç diyorum. daha iki gün önce gittim doktora bir sıkıntı yoktu böyle olunca insan bazen endişe ediyor

Ben dinlenmeye geçtiğimde farkettim canımmmm, bir de bir şeyler yiyince göbeğimin altı gurul gurul başlıyor.. Ama özellikle alt tarafta minik minik gıdıklanma gibi hissediyorum.
Ürünleri e bebek İnternet mağazasından aldım canım, beşik 2750, ana kucağı 3900'den sepette 2600'e falan düştü. Linki ekleyemedim, beceremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…