Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlık ocağında yoktur canım. Eczaneden kendin alıp vurdurabilirsin dedi bana doktor. Ücretli alınan bir aşı

Çok geçmiş olsun canım hiç stres yapma dinlen bol bol sağ salim kucağına alırsın inşallah

Ben ilk defa duyuyorum cnm

Kızlar çayla aranız nasıl normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor yetmiyor resmen 2 bardak

Bende bakma çok kararsızım ama bu daha yan etkisizmiş. Bide doktoruma da güveniyorum, ilk olan da ben olmayacağım önceki yılların yazılarını da okudum burada vurulanlarda varmış baya.
Valla aşıdan falan korkum yok, pandemide sağlıkçılar olarak hiç bilmediğimiz aşıları olduk bundan mı korkacaz Ama bebek olunca işler değişiyomuş

Memeleriniz nasıl arkadaşlar? Ben sanki arada süt falan mı sızıyo acaba diye şüpheye düşüyorum uçları aşırı hassas değişik değişik yerlerinde ağrı oluyo areolalar koyulaştı falan sıksam süt gelir gibi hissediyorum :-D

Valla aşıdan falan korkum yok, pandemide sağlıkçılar olarak hiç bilmediğimiz aşıları olduk bundan mı korkacaz Ama bebek olunca işler değişiyomuş
Sağlıkçı mısın canım o zaman sen daha iyi bilirsin. Bende bebeğimi düşünüyorum olsak mı bu aşıyı napsak?

Sağlıkçı mısın canım o zaman sen daha iyi bilirsin. Bende bebeğimi düşünüyorum olsak mı bu aşıyı napsak?
Hem de kadın doğum ve tüp bebek hemşiresiyim ama kendimde bi işe yaramıyor bilgiler Aslında fetal bağışıklık için mantıklı bi aşı, doktoruma da çok güveniyorum şüpheli bişey önermez

Benimde sızlamalar oluyor uçlarinda. Hele rengi simsiyah oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…