Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay ben yeşilliğe de dayanamıyorum ya

Ahahah yaaa benimde ilk gebeliğimde olmuştu çok kötü eve zor yetiştim kapıdan girince tutamadım

Ahahah yaaa benimde ilk gebeliğimde olmuştu çok kötü eve zor yetiştim kapıdan girince tutamadım
Ben de yürüyüşten gelmiştim, biraz çişim vardı ama çok değil gibiydi bahçe kapısından girince bi hapşurdum resmen vıjt diye kaçtı jdjdj sonra gülmekten hepsi gitti

Ben Goon aldım ama bir paket aldım indirimden, doğunca deneyeceğim tavsiye ediliyordu ve memnundu yorum yazanlar. Bilgisi olan var mı
Benim bilgim yok canım. Oğlumdayken kullandığım bezden memnundum yine ondan devam ederim inşallah

Hakikaten çok değişik. Akıntımız olsa normal kuru olsak normal her şey normal

Kasılmanı nasıl anlıyorsun canım? Her şey yolundadır inşallah

Kayra, Bora, Aslan, Demir simdiye kadar hosumuza giden isimler oldu. Efe’yi belki ikinci isim olarak koyariz dedik. Kayra benim favorim simdilik, ozellikle ogretmen arkadaslara bu sorum, bu isimli ogrenciler nasillar
11 yıllık öğretmenim Efe dışında diğer isimlerde öğrencim olmadı. Onlar çok yeni sanırımÖğrencim olan Efeler de yani şimdi nasıl desem hiçbiri ele avuca sığmıyordu

Bende cok kararsızım hep beraber karar alıp uygulayalım
Kanka çok önemli özellikle sezaryen olacaksa o esnada tetanoz bağışıklığı önemli oluyor.sonuçta kesiliyoruz falan. Benim doktorum 20. Hafta dolunca yaptır diye önerdi. Ben tek doz olacağım çünkü ben hamile kalmadan önceki ay bir doz olmuştum elimi zımbalamıştım okulda ay aklıma geldikçe başım dönüyor

Kızlar nasılsınız? Giremiyorum kaç gündür ağrılarım oluyor yazamadım biliyosunuz şu servikal uzunlukla uğraşıyorum 2 haftadır 2 doktor görüşü almak istedim ama kafam daha çok karıştı kendi doktorum 30 mm perinatolog 35 mm ölçüyor uzunluğu 35 mm iyide 30 mm beni korkutuyor pazartesi iş başı yapıcam bide sizce neden bu fark vallahi 2 haftadır düşünmekten stresten mahvoldum ben hangisini ciddiye alıcam şimdii

Bayılıyorum esim eskiden haftada bir cigkofte yerdin şimdi hergun istiyon dio
Yaaa anneme yaptırttcamm yani öyle canımı çektirdiniz hahhahaha
Ayy allahtan benim hep evde başıma geliyordkdkd
Ayyy ne demeeek hepimizee, tatlı bebişlerimize bol bol şifa olsun

Hahahhh çocuk için de Osman hoca var iyi kii
Osman hocayı sizlerin sayesinde bulmuştum yaa takipteyim
Biraz önce şar diye kaçırdım kuzum
Tutamıyorum çişimi

Güzel günlerde kullan Özommm çok güzel gerçekten
Bak işe eşya alcaktım iyi hatırlattın mdmdmx strese girmeden hapşırırım bari napim

11 yıllık öğretmenim Efe dışında diğer isimlerde öğrencim olmadı. Onlar çok yeni sanırımÖğrencim olan Efeler de yani şimdi nasıl desem hiçbiri ele avuca sığmıyordu
Ahhahaha eşim berber o da diyo efeler aşırı yaramaz diye o baştan efe mi ege mi koysak dedi ben direkt tabii ki ege demiştim

3. Bir doktor görüşü mü alsan acaba canımm bilemedim vallah cihazdan cihaza farkeden bişey mi bu

Merhabalar, birkaç gündür öyle bir koşuşturmaca içindeyim ki hasta olmamak için direniyorum. Buraya da bakamadım hiç. Sonunda bizimkinin de cinsiyeti belli oldu. Fakat ailemin şehir dışında olması, görümcemin bu hafta gelmeyi reddetmesi () sebebiyle bizim öğrenmemiz haftaya cumartesiye kaldı. Grubun en son öğreneni olacağım galiba

Canım şimdiden o kadar yoruldum ki detaylı da ölçüyorlarmış zaten orda başka doktor bakıcak 3 hafta var onada inşallah daha da kısalmaz ya
Yanlis anlamani istemem ama sana doktor senin için tehlikeli vs dedi mi yani bunu öngörerek bişey mi dedi sanki bu konuyu fazla takıyorsun gibi geldi özür dileyerek söylüyorum doktorun sana bak rahim boyun kısalıyor vs tarzı bu ölçü çok.riskli dedi mi

Çünkü bu haftalarda kimsenin rahim boyu olculmedi erkekn doğum tehliken mi var o zaman bakıyorlar genelde eğer çok kısaysa da sanırım serklaj mi diyorlar dikiş atiyorlarmis iyiliğin için söylüyorum bu kadar sitres bebisine zarar

Canım bu kadar stres yapma bence, benim de bugün 29 çıktı ama doktorum herşey yolunda dedi, çok çok önemli bişey olsa emin ol bilgin olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…