Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynen patates ve hamur işine dayanamıyorum evde olduğum için sürekli yapıyorum da birini yerken aklım yemediklerimde kalıyor artık tutacağım kendimi ama kararlıyım

Dur kız dilini ısır maşallah de kendınetatlı bende de sıfır ama diğerleri değilpatates kırmızı çizgim hahahhaekmegınde bagımlısı oldum bulantılar sayesındeama bırakacagım
ya ben de patates çok seviyorum yazlıkta mesela kızartmasını çok yediim :) ama ev de airfryere filan atıyorum
ahahah ya arada ben de börek simit dışardan kebap lahmacun vs yiyorum canım. :) O kadar da değil hahah bu da can, istiyor dfsfs

Napcaz bu bel ağrısını evet canım İnanki bazen bende uyuyamıyorum hiç ağrıdan. Kiloda normal bencede alırız veririz önemli değil

Bende kaşıntı olmadı hiç canım sadece çok fazla yoğun oluyor akıntım. Doktoruma yazdım dönmedi daha ama geçici olabilir belki dönemseldir

ara ara demek ki hepimizde oluyor problem yok o zaman :) sen magnezyum kullanıyor musun

akıntı da endişe etme arkadaş dün bir yazı paylaşmıştı. kaşıntı devam ederse doktoruna danışırsın bence
Kullanmıyorum kuzum maden suyu alıyorum maden suyu niyetine her gün

Bayıldım ekran görüntüsü aldım

Bende ekran görüntüsü aldım

Allah tez elden şifa versin canım benim

Ben de 170’im 17+3 um ve 5 kiloya yakin aldim, 64-65 le baslamistim 69 civariyim su an canim. Cok takmamaya calisiyorum ben bile, bence sen de takma, iyi gidiyorsun

Kizlar bu ayrintili ultrason renkli mi oluyor yoksa hastaneden ve cihazdan cihaza fark ediyor mu? Ben sadece devlet hastanesine gidiyorum kontroller icin fakat ani kalmasi icin ayrintili ultrasonu kaydetmek istiyorum, devlet hastanesi bu olanagi sunmuyor ise 20. haftada özel hastaneye gitsem garip olur mu ki?

arkadaşım devlete gitti hemen sorayım ona

Bı tanıdığım devlete gidiyordu ama ayrıntılı için özele gitti renkli resim için heryerde nasıldır bilmiyorum bulunduğun gittiğin hastaneye sor istersen

Canım o baş ağrısını sen bana sor. 15. Haftada bı geldi baş ağrısı. Çıldırıyordum ağrıdan. İlaç içmekten korkan ben günde ikişer ağrı kesici atmıştım. Migren nedir bilmezdim sanırım öyle bişeydi. Valla buradan tavsiye aldım ılık bir duş karanlık sessiz bir odaya geç yada gözüne bişey koy karanlık olsun uyu canım. Anca öyle geçti. Çok kötü bişey bu ağrı Allah şifa versin sanada.

Bı tanıdığım devlete gidiyordu ama ayrıntılı için özele gitti renkli resim için heryerde nasıldır bilmiyorum bulunduğun gittiğin hastaneye sor istersen
Bir sonraki kontrolum 2 ekimde artik o zamana kadar unutmazsam mutlaka soracagim...
Bebisi ekranda gorunce soracagim tum sorular ucup gidiyor o an, eve dondukten sonra da pisman oluyorum soramadiklarim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…