Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım acaba vurmuş olabilir misin farketmeden. Önemli bişey olacağını düşünmüyorumm
Günaydın canımm, ayakta kalınca hareket edince benim de akıntım oluyor. Miktarı kişiden kişiye değişir bence, çok takılma buna önemli değildir. Doktor yazınca gene yaz bize de

Benimde belim çok fenaa şiddetlendi gece yel mi aldım naptım ekstra ağrıyor ayakta duramıyorum

Hangisi solucan mı geniş araç mı
evde de üstünü pijamanın içine sok. Gece açılabiliyoruz aman üşütmee. Ben cropla geziyordum evde kocam bir kızdı belin karnın buz gibi üstünü değiştir diye ahhaha

solucan jdfkajsdagah

evde de üstünü pijamanın içine sok. Gece açılabiliyoruz aman üşütmee. Ben cropla geziyordum evde kocam bir kızdı belin karnın buz gibi üstünü değiştir diye ahhaha

solucan jdfkajsdagah
Evet birden soğudu bende artık atlete geçtim ana bir yanıyorum bir üşüyorum ben anlamadım

Aa erkek o zaman herhalde kız ben hep kız diye düşünüyordum seninkini ama hadi hayırlısı bakalım

Cook geçmiş olsun nasılsın daha iyisindir umarım tavuktan tiksinmediysen tavuklusuna çorba da iyi geliyor sirkeli
Çok teşekkür ederim canım gribe çevirdi şükür boğaz ağrısı kalmadı ilerlemesin diye çok dua ettim ateşten korkuyordum. İnşallah bu şekilde atlatırım hemen söylediğiniz tavsiyeleri dikkate alarak yediğime içtiğime özen gösteriyorum

Gunaydin hanimlar, herkese iyi bir hafta diliyorum

Bir sayfaya denk geldim, oldukca ucuz ve guzel parcalar var eger bakmak isterseniz :

Hiç duymamıştım güvenilir mi sizce bende bakayım bi

Çok geçmiş olsun şifa olsun inşallah canım

sinir olarak da ben ahahhahaa

ben diyorum zaten menopozlu gibiyim sdahjaj
Hangimiz değiliz ki özellikle de kocalara karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…