Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben hiç kilo almadım tartıya bakınca havalar serinledi bugün kot giyeyim dedim hiç bir kotum olmadı. Göbeği anladık da basenler de genişlemiş hemen hamile pantolonlarına geçmek için daha erken değil mi? Sizler almaya başladınız mı?

Canım benim de yarım 1 kilo falan fazla çıkıyor güne göre ama pantolonlar karnımı acayip sıkıyor. 2 tane hamile pantolonu almıştım gene 36 beden çok rahat ettim karnı hiç sıkmıyor diğer pantolonlarım oluyor ama karnımdan asla kapanmıyor artık

Bende yaptırıyorum valla nazımız onlara geçiyor

Kızlar selam ben de grip oldum Hepiniz dikkatli olun Klasik olarak öğretmenler için hastalık zamanıdır zaten bu zamanlar . Mandalina limon ıhlamur takılıyorum bakalım yarın rapor almakla okula gitmek arasında kaldım sabah karar vericem gitmesem iyi aslında ama işte bir sürü öğrenciyi mağdur etme olayı bizim mesleğin handikapı Bakalım umarım yarın daha iyi kalkarım Kendinize dikkat edin

Bi de bana sooor, şimdiden öyleyse 9. Ayda full yatıcaz heralde bu arada doktorum bunu önlemek için hamile yogasını şiddetle tavsiye ettiğini söyledi

Geçmiş olsun canımm

Ah çok çok teşekkür ederim canım benim çok yardımcı oldun inşallah en hafif şekilde atlatırım gerçekten bu halde çok zor

Ohoooooo ben geceli çok oldu benim iç karın dar. Anında dışa vurdu. Çok da kilo almadım aslında ama dediğin gibi kalınlaşma oluyor normal. Rahat şeyler giyiyorum hamile taytı, hamile pantolonu, beli lastikli pantolonlar vs

Ben de öğrermenim ve seninle Şuan aynı durumdayız sınıfta bir tanesi hasta olsun yetiyor. Okul öncesi öğretmeniyim kalabalık sınıf kapalı ortamdayız sürekli. Çocuğun biri hapşırsa yeter geçmiş olsun ve bu hafta hepsi hastalandı. Kaçınılmaz son bana da bulaştı

Ya ben deee kilo almamama rağmen basenlerim genişlemiş. Bugün gittim ve hamile pantolonu aldım bir tane, bir beden büyük. Kilo almıyorum diye diye bir anda balon gibi şişecekmişim gibi hissediyorum o yüzden sadece bu ve bir sonraki ayı idare edecek eşyalar bakıyorum yavaş yavaş. Kış kıyafetlerine şimdilik bakmıyorum çünkü o aylarda şişmeye başlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…