Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Haklısın canım ben de aynı şeyi düşündüm en iyisi havalandırmak bu sürede annemde kalmak google baktım kesin zararlı diye bişey yok çünkü bununla ilgili yapılan bir araştırma yokmuş
Canım tiner kokusu ne derece zararlıdır bilemiyorum ama uzun süre maruz kalırsan feci baş ağrısı yapıyor. Biz badana yaptırdığımızda böyle çekmiştim kusma ve baş ağrısından üç gün duramamıştım. Bence de annene gitmen en sağlıklısı olur hem senin hem çocuk için

Yaaa aynen öyle hissediliyor bence erken de değil ya doktoruma sordum olabilir evet demişti. Hadi bakalım giriyoruz o tatlı aylara yavaş yavaş

Yaaa aynen öyle hissediliyor bence erken de değil ya doktoruma sordum olabilir evet demişti. Hadi bakalım giriyoruz o tatlı aylara yavaş yavaş
İlk gebelikte erken hissedilmez derler yaa, belki çok sık hissetmeyiz. Mesela bugün 1 kere izledim tam yemek yemiştik makineye çamaşırları atıyordummm. Lüp bişey aşağı doğru kaydı bi baktımm serttt orası bariz sertti

Rahatlamana çok sevindim hep iyi ol inşallah sanırım seninle aynıyız çünkü bende kilo çok almadım senin gibiyim. Doktorum hatta kilo verdiğimi söylemişti en son gittiğimde ama endişe etme sonrasında zaten yeterince alacaksın dedi.Bebekte sıkıntı olsa söylerlerdi. Biz almayalım onlar alsın yeter canım o da zaten şimdilik 2,5kilo iyi
Ah o bel ağrısı.. tam tarif ettiğin yerde yaşlı nineler gibiyim hatta fıtık oldum sandım bile daha göstermedim doktora ama çok aşırı belim ağrıyor benimde malesef ama rahim büyüdü bebek büyüyor ağırlık malesef bele biniyor. Çok dikkat etmemiz lazım. Beline mutlaka yastık koy otururkende.
İnşallah bebişlerimizde bizde hep iyi olalım.

Valla ben de tam o haftada aynı dediğin gibi hissetmiştim ilk kez benim de ilk hamileliğim çok güzel bir his. Çok kilon yoksa olabiliyormuş galiba

Gribe döndü kankam hapşırıp hapşırıp burun siliyorum burnum akıyor. Gece boğaz ağrım olmaz ateşim olmaz inşallah tek korkum ateş. İnşallah böyle atlatırım
Yok olmaz canım korkma mevdım gecısı normal boyle hafıf geıbal enfeksıyonlar,portakal suyu ballı süt falan ıhmal etme ıkı uc gune gecer ınsallah

Problemlerımız hep aynıbenım kuyruk sokumuda çok fena bazen kalcama bacagıma da vuruyor hatta ama şurda 5 ay sonra gececek hepsı ınsalllahtadını cıkarmaya calısıyorum sımdılık herseyın agrı sancıyı bıle sevgıyle karsılar olduk resmenanalık loadıng

Gribe döndü kankam hapşırıp hapşırıp burun siliyorum burnum akıyor. Gece boğaz ağrım olmaz ateşim olmaz inşallah tek korkum ateş. İnşallah böyle atlatırım
Çok çok geçmiş olsun canım bende doktorumun söylediği yöntemi sana ileteyim belki faydası olur. Tabi tansiyon sıkıntın yoksa kaya tuzunu suyla eritip hem gargara hem burnuna çek dilersen. Mikrobu kurutuyor hemde zararsız. Bu grip en çok üst solunum yollarında yuva ediyor. Oralara yerleşmeden kurut canım. Bol bol sıvı tüket. Ihlamur portakal. Şifa olsun inşallah

Şaka gibi şimdi eşime diyorum ki her birimiz hemen hemen aynı haftalardayız herkeste ki dert aynı seviniyorum bir yandan normal demek ki böyle oluyor diyorum. Allah'ım ya gezmeye çıkıyoruz dakka başı oturmak durumunda kalıyorum resmen hareketlerim baya kısıtlandı. Bu aylarda bu kadar belim ağrıyorsa bebiş dahada büyüyünce nasıl taşıyacağım karnımı

Sen bensın canımaynı şeyi bende çok düşünüyorum ama sonra dıyorum ki dünyadaki milyonlarca insan dayanabiliyosa sende dayanıcaksın diyip gaz verıyorum kendıme

Bende İnan ki o msjda sirkeyi daha duyunca midem kalktı hele içmeyi yada gargarayı düşünemiyorum
Hiç benlik değil
Üzüldüm sizin adınıza. Boğazı iyi temizliyor, hastalığı hisseder hissetmez yapmak iyi gelir. İlaçsız şifa yöntemlerini şimdiden bilmek lazım. Emzirme döneminde de faydası olacak
Sirke kokusu ile tadı ile benlik değil kullanabilen devam etsin. Ben üzülmedim. Hayatımda bir eksiklik olarak görmedim çünkü hiç kullanma ihtiyacım olmadı. Bir kere kullanmak istedim onda da kullanamadım zaten gerek kalmadan ertesi gün de atlattım hastalığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…