Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Anneniz nasil oldu, siz daha iyi misiniz? :/

Ben ilk gebeliğimde dikkat etmedim canım yanlış anlamışsın. Ne geliyorsa yedim gelişine. O yüzden o kadar aldım. İkinci gebeliğimde bunda dikkat ediyorum elimden geldiğince.
Evet yanlış anlamışım ikimizde aynı kiloyu almışız karbonhidrat alımına dikkat etsek yeter aslında

yaaa zamanında o cici bebelerle bir nesil büyüdüü
afiyet olsun ye hiçbişey olmaz canım. canının çektiği kadarını ye, her gün yemezsen hiç bişey olmaz, cips de öyle herşey aynı şekilde

Kızlar selam ben elenatal 2 kullanıyordum kullanmaya başladığımdan beri iştahım o kadar çok açıldı ki kendimi tutamıyorum bir aydır elenatal 2 kullanıp kilo alan varsa benim gibi doktorunuza danısın derim haftada 2 ye düsürdük biz simdi

Evet yanlış anlamışım ikimizde aynı kiloyu almışız karbonhidrat alımına dikkat etsek yeter aslında
Evet inşallah bunda dikkatli davranabilirim ama davranmasak bile dediğim gibi sonrasındaki irade ve kararlılık önemli

Kızlar doğumda 5 6 kilo gidiyor eğer bir de hani emziriyorum diye un helvasina bilmem neye saldirmayip normal beslenirseniz doğum kilonuzun altına bile düşüyorsunuz emzirme acayip kalori yaktiriuor
canım bende hiç öyle olmadı ya. 7/24 emziriyorum ama kilo verdiğim olmadı çok abartılı yemememe rağmen. illa ben ekstra kendi çabamla verebildim spor olmadan olmuyor bende. tek başına beslenme de asla yetmiyor

Çok çok geçmiş olsun, Allah anneciğinize şifa, sizlere sabır versin dualarım sizinle

Canım kıyamam çok zor durum gerçekten.. aklın da kalbin de ordadır şuan. senin için dünyanın en zor günleridir eminim. Allah sana sabır anneciğine de bir an önce bol Şifalar versin
güzel düşünelim bol dua edelim. sen de bebeğine odaklanmaya çalış canım, ondan güç almaya bak.. annenin de bebeğinin de sana ve iyi olmana ihtiyaçları var çünkü

Kızlar bi sorum olucak? hiç bilgim yok bu konuda. hamileyken Kolajen hapı içen var mı? içiliyor mu acaba biliyor musunuz

Kızlar bi sorum olucak? hiç bilgim yok bu konuda. hamileyken Kolajen hapı içen var mı? içiliyor mu acaba biliyor musunuz
Canım kolojen hapı yerıne ılıklı kemık suyu yapıp shot atabılırsın ıkı uc gune bıraynı gorevı goruyor,8 saat celık tencerede kaynatıcaksın,içine karabıber lımon sıkıp mınık shot bardaklarında dondurabılırsın.tuketebılırsın.

Kızlar bugün kontrole gittim tekrardan 2 adet kanama alanı mevcut hala. Aktif kanama yok kahverengi devam ediyor. Doktor 1 ay daha heyet raporu yazdı çalıştığım için. Şiddetli kusmaya bağlı oluştu bende ki kanama alanı. İğne verdi karından progestan. Kimisinin doğuma kadar kapanmıyor kanama alanı endişe etme dedi ama hala o endişem geçmiyor. Hiç tecrübe eden var mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…