Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Nazlı çıktı azıcık ucundannn gösterse ne olacak bak benimkine sürekli bacak açıyor
hahaha ayy yok bağdaş kurmuş yok arkasını dönüyoo bacakları zıplatıyoo ama asla önünü dönmediii
Doktor dusukte olsa bi tahminde bulunmadimi.yaaaaa
bi tahminim var dedi ama söylemem ona göre kendinizi hazırlasınız sonra dedi yanılabiliriz :)
Gostermiyorsa kiz diyorlar genelde canim
ben de pipi gibi bişi gördüm ama kordon da olabilir dedi doktor o da sanırım benim gördüğümü gördü

Gecmis olsun canim idrar tolu enfeksiyonu da bulanti yapiyor dun benim asiri midem bulaniyordu doktoruma yazdimdedim cok yaniyor wc de su da icemiyorum bu aralar sase yazdi bir tane

Plesanta biraz aşağıdaymış ayakta durma yorma kendini kanaman olmasın dedi. Demir ilacına gerek görmedi demirim yüksek diye. Hap yutamadığım için multi de vermedi d vitamini verdi . 18 haftaya kadar ilişki olmasın dedi plesanta yukarı çıksın dedi. Spor yok dedi

Benim de alttan seyleri vardi kiz doktorum bi tahminim var dedi ee dedim gorunuo sunlar degil mi guldu erkege benziyor ama o kizda da oluyor dolarsa erkek oluyormus dolmazsa kiz mesela BUSSU diye forumda olan arkadasimizin da benimkinin aynisiydi dedi ultrasonda fotoda ama onun sonradan fetalde kiz oldugu anlasilmis benim su an belli degil ama hislerim erkek doktorun da yanilacagini pek dusunmuyorum bayagi deneyimli

Bize bise demedi doktor iliski konusunda ama esim bisey olur diye cesaret edemiyor acikcasi ben de oyle korkarak hep

hayırlısı bakalım tahmin bile yürütmedi 10 gün sonra gel dedi :)
Bize bise demedi doktor iliski konusunda ama esim bisey olur diye cesaret edemiyor acikcasi ben de oyle korkarak hep
biz 2 kere denedik ilkinde baya korktuk yarım bıraktık. Geçen son denediğimzde gayet normaldik bi sorun da olmadı çok şükür:) ama daha denemeyiz:)

Kızlarrr 14+0 da öğrendik cinsiyeti tahminleri alayım
ohhh gözün aydınnn canım darısı tekrar benim başıma hahahah
gözünüz aydıın :)
Geçmiş olsun canımm dinlen
Kizlar e bebekte indirim var bakin isterseniz webte
ne alcağımı hiç bilmiyorum ki sdfsfs

Aynen canim beni de 10 gun sonra cagirdi ama ben il disinda olacagim 1 ay sonra artik .Evet yaa aman iyi olsunlar da bebisler ara veririz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…