Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın, birkaç gündür giremiyorum, haftasonundan beri bulantılarım şiddetlendi tekrar kasık ağrım vardı pazartesi kan idrar falan verdim, kum döküyormuşum kasığımda tek taraflı ağrıyor ip gibi ara ara belime de vuruyor, dualarınızı bekliyorum bu sıralar pek olamayacağım buralarda

Ben sadece tatlı yiyebiliyorum ekşi bir şeyi duymak bile istemiyorum ama benimde kız olduğunu soyledi doktor

Selam kızlaar. Bizim dün rutin dr kontrolümüz vardı. Foliği bıraktırdı, içinde folik de bulunan demir ilacına geçiş yaptırdı. Benim oğlan bir hareketliydi ki sormayın. Doktor, topçu olacak bu maşallah çekti bu aydan sonra minik minik hissedebilirsin dedi. Pıt pıt bişeler oluyor aort mu acaba diye sordum, bebek de olabilir, damar da dedi. Eşim büyük ekrandan videoya alıyor ultrason görüntülerini. Anneme izlettim. Gazan şimdiden mübarek olsun kızım dedi sata göre 16 haftalığız ama ultrason 16+6 çıktı, yine öndeyiz. Bu aylardan sonra ödem fazla olur, tuza dikkat et dedi. Canım kokoreç çekiyordu. Bi şansımı deniyim dedim çünkü benim daktır çok rahat bir insan. O bile olmaz dedi benim hayaller suya tabi

Kızlar benim kasıklarımda dün geceden beri tatlı tatlı sancı var. Sizde de oluyor mu? Eğilip kalkarken iş yaparken rahmimde de oluyor sağlı sollu da bazen
Arada oluyo bı gün var mesela ertesi gün yok doktor normal demişti kanama olursa yada çok sancılı olursa riskliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…