Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selamm 12+3 Fetal dna ve ikili tarama temiz geldi sonuçlar. erkek bebek sanmıştım ama cinsiyet kızmış meleğim olacakmış :)) Doktor ultrasonda görememişti fetal dna olmasaydı daha beklerdik sanırım :)
Hayırlı uğurlu olsun benim de tüm belirtiler ve hurafeler erkek gösteriyordu bugün kızım olacağını öğrendim. 💞💞💞

Bugun doktor gorusmem vardi kizlar, cok kisa surdu ve sadece kalp atisini dinlettiler, goremedik maalesef:KK43: akintim icin cinsel iliski kaynakli olabilir, gelmeye devam edebilir, sorun yok dedi. 20. Haftaya detayli ultrason randevusu verdi, bir de Afp testi icin kan verdim. Bayaa rahatladim ama gorebilseydim daha iyi olacakti tabi 🥲
Canım ilişkiye ara verin demedi mi?

herkese selamm 12+3 Fetal dna ve ikili tarama temiz geldi sonuçlar. erkek bebek sanmıştım ama cinsiyet kızmış meleğim olacakmış :)) Doktor ultrasonda görememişti fetal dna olmasaydı daha beklerdik sanırım :)
Merhaba, fetal dna test sonucunuzda cinsiyet açık açık yazıyor mu acaba? Yoksa bakılması gereken parametre nedir? Bizim de doktorumuz testte de çıkar demişti ama sonucum bugün elime ulaştı, fakat cinsiyetle ilgili bir ibare göremedim. Doktorumuzla da randevumuza daha var.

Hayırlı uğurlu olsun benim de tüm belirtiler ve hurafeler erkek gösteriyordu bugün kızım olacağını öğrendim. 💞💞💞
size de hayırlı olsun :) benim gösteren bir şey var mıydı yok muydu bilmiyorum ama his olarak erkek sanki demiştim. ama çok uyuyorum ve hep ekşi ve tuzlu yiyorum tatlıyı hiç yemiyorum bile. bu açıdan belki tutmuş olabilir :)

Merhaba, fetal dna test sonucunuzda cinsiyet açık açık yazıyor mu acaba? Yoksa bakılması gereken parametre nedir? Bizim de doktorumuz testte de çıkar demişti ama sonucum bugün elime ulaştı, fakat cinsiyetle ilgili bir ibare göremedim. Doktorumuzla da randevumuza daha var.
bakanlık yasakladığı için cinsiyet paylaşımı sadece doktor ile yapılıyor sonuçları doktora gönderiyorlar doktor bilgi veriyor

Ben aşırı tatlıya yatkınımm. Canım sürekli tatlı yemek istiyor doktor kız diyor 💓 Annemde bana hamileyken sürekli tatlı canı istermiş
Ben ise sürekli hamur yemek istiyorum 😂 normalde hamur sevmem. Benim de annem bana hamileyken haşlanmış hamur yermiş hep 😀
Sabaha kadar uyuyamadım. Açlıktan midem kazındı 1 lokma yiyemedim.
Hiç uyumadan işe gitmem gerekiyor .
Siz olsanız rapor alıp 1 gün yatıp dinlenir miydiniz , kendinizi işe gitmeye zorlar mıydınız?
Çok mu erken mıymıylık ediyorum ? 😞 10+3
Canım mıymıylık değil bu vücudunun ihtiyacı var bence dinlen. Hem işte gergin olmaktansa sakince evde dinlenmen sana ve bebeğine iyi gelir ☺️
Kızlar biz cinsiyeti öğrendik hayırla sağlıkla bir kızım daha oluyor inşallah 🥰
Gözün aydın. Allah Sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻😍

Kızlar benim plasenta rahme yakın duruyormuş şuan zamanla yukarı çıkar dedi kanama vs olabilir kendini yorma dedi ama 6 buçuk aylık kızım böyle demiyor 🤣🤣 dua edin inşallah kanamasız çıksın plasenta 🤲 hareketleri de hissediyorum muhtemelen ikinci gebelik olduğu için doktor hissedersin dedi

Sonuçların doktora da gideceğini biliyordum, fakat bu detayı bilmiyordum. Çok teşekkürler cevap için. Rendevuyu bekleyeceğiz artık😊
rica ederim, arama imkanınız varsa öğrenin yada benim gibi olmayın. ben doktora sonuçlar geldi mi diye sordum geldiyse cinsiyeti söyleme diyecektim fakat pat diye söyledi bir anda :)

Ben dün gece uyumaya yakın yatarken oldu sabah oldu kahvaltı yaparken yine oldu 🤣
Bence korkulacak birşey yok 😃 düşünsene 12. Haftada bebekler çilek boyutundaydı 15 e gelince avokado. Hız kesmeden büyüyorlar 🧿. Yani yavrular da yer edinmeye çalışıyor 😂 darlamayalım bebeği annesi. Bırak da olsun o kadar.

Çok rahatsız ediyor ve sancı bırakmıyorsa doktoruna sorabilirsin 🙏 onlar da şimdilik bekleyip görelim demekten başka bişey demeyecek bence 😃

Öyleymiş demek tam tersi
bence tutuyor ya ergenlikte çıkmayan sivilcem çıktı, her şeye resmen limon sıkıp yedim, ağzıma tatlı sürmedim. ultrasona giderken bile hareketli olsun bebek diye küçücük çikolatayı bile zorla yedim. iş yerinde çalışırken bile bir anda gözlerim kapanıyor uyuyorum.. ve sonuçç KIZ. Ya gerçekten tutuyor yada öyle denk geldi bilemiyorum artık 😍🤣

X