Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın, birkaç gündür giremiyorum, haftasonundan beri bulantılarım şiddetlendi tekrar kasık ağrım vardı pazartesi kan idrar falan verdim, kum döküyormuşum kasığımda tek taraflı ağrıyor ip gibi ara ara belime de vuruyor, dualarınızı bekliyorum 😢 bu sıralar pek olamayacağım buralarda
Bende de bu tarz ağrı olmuştu ara ara. Dr ekfeksiyondan olabilir, bol sıvı tüketmekten başka birşey yazamam demişti. Günlük ortalama 2,5 lt su içtim 7 gün, azaldı ağrılarım çok şükür 🤲🏻. İnşallah sağ Salim atlatırsın bu süreci, endişelenme lütfen 🙏
bizde de öyle canim. ama ben daha önce bebek kaybbetigim icin gecen gün aradim dedim ben nerden bileyim bunun da iyi oldugunu erkene cekin öyle deyince 2 hafta öne aldim.
Doktorlar sanki kendileri doğurmamış gibiler bazen 🤦🏻‍♀️
Gene göstermediiiiii
Fitili sordun mu?
Kese fasülyeydi
Bebek sağa yerleşti
Baş ağrılarım çok fazla
Sürekli tatlı istiyorum. Belirtiler hep erkekti. Cidden hurafeymiş. 🤣🙏🏻
Daha önce solda mıydı? Ben de eskiden solda bişeyler hissediyordum artık sağa geçti sanırım 😂
şimdi isim telaşı başlayacak artık çok zorr :))
tatlı telaşlaarrr 🫠 ben de öğrensem artık. Erkek ise ben kız ise eşim koyacak ismi

Bende de bu tarz ağrı olmuştu ara ara. Dr ekfeksiyondan olabilir, bol sıvı tüketmekten başka birşey yazamam demişti. Günlük ortalama 2,5 lt su içtim 7 gün, azaldı ağrılarım çok şükür 🤲🏻. İnşallah sağ Salim atlatırsın bu süreci, endişelenme lütfen 🙏

Doktorlar sanki kendileri doğurmamış gibiler bazen 🤦🏻‍♀️

Fitili sordun mu?

Daha önce solda mıydı? Ben de eskiden solda bişeyler hissediyordum artık sağa geçti sanırım 😂

tatlı telaşlaarrr 🫠 ben de öğrensem artık. Erkek ise ben kız ise eşim koyacak ismi
sordumm canım, kullanmana gerek yok dediii heyooo
Bebeğin jimnastikçi 🤸 olacak sanırım aynı bu empojideki gibi duruyor 😂. Daracık alanda bile bu hareketleri yapıyorsa 🧿
ayy sorma sormaa ayakları nasıl oynatıyor içim gitti :)

Yok canim ama yanlis soylememistir bence sonucta kac tane hamileye bakiyorlar yanipma olacagini dusunmuyorum hic
Yok canım yanlış söylemez ama bazen o çıkıntı dediği şey kızlarda da oluyormuş. Çıkıntı sonradan yumurtalığı oluşturuyormuş. Benimki 12+4te tahminde bulundu 15+4te kesin artık bariz belliydi ben bile gördüm herşeyi meydanda maşallah oğluşum açmış bacakları 😂😂😂😂 baya net bir şekilde anlaşılır haldeydi. 12.haftada anlaşılır değildi.

Aksine sakin iliskiyi birakma, sevismek tamamen serbest dedi😂 esim yanimda olmasa inanmazdi herhalde😅 o cok korkuyor bir sey olacak diye de bizim doktorumuz sevismeniz lazim , normal dogum icin faydali falan diyo 😂😂
evet canim faydali ama suan degil o son 1-2 ayda faydali 🤣 suanda daha ne dogumu😂😂

Plesantası aşağıda olanlar var mı?
Cnm son kontrolumde doktor ultrason esnasında hemşireye bilgileri not aldiriyordu. Bebegin boyunu falan. Bide plesanta ile ilgli bise soyledi takip edilcek dedi ama bize bilgi vermedi. Sanirim benimkide asagida oyle tahmin ettim. Zaten bize iliski yasagida devam demisti. Yani korkma duzelir bence

Kızlar günaydın, birkaç gündür giremiyorum, haftasonundan beri bulantılarım şiddetlendi tekrar kasık ağrım vardı pazartesi kan idrar falan verdim, kum döküyormuşum kasığımda tek taraflı ağrıyor ip gibi ara ara belime de vuruyor, dualarınızı bekliyorum 😢 bu sıralar pek olamayacağım buralarda
Çok geçmiş olsun canım

X