Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bence bugün dinlen bu durumda iş yerinde de çalışmadan verim alamazsın. 10+3 te benim mide bulantılarım vardı. Sonra bir anda kesildi 11. Haftada hiç kalmadı. Sabret,elbet geçecek🙏🏻
Ögretmenim . Çocuklara kıyamadım geldim .
Gerçi onlar matematik öğretmeninin gelmemesine daha çok memnun olurdu 😁

Sabaha kadar uyuyamadım. Açlıktan midem kazındı 1 lokma yiyemedim.
Hiç uyumadan işe gitmem gerekiyor .
Siz olsanız rapor alıp 1 gün yatıp dinlenir miydiniz , kendinizi işe gitmeye zorlar mıydınız?
Çok mu erken mıymıylık ediyorum ? 😞 10+3
Ben de senin gibiyim ya uyuyamasam da kalkıp gidiyorum işe. İşkolik miyiz neyiz. Ama sen dinlen canımm
Kızlar biz cinsiyeti öğrendik hayırla sağlıkla bir kızım daha oluyor inşallah 🥰
Aaa gözünüz aydınnn canım

IMG_0774.jpeg
+1 kiloyla günaydınn kızlaaar 😂 bi anda nasıl +1 e geçtik anlamadım. 😂 ben doktoraaaaa ayy çok heyecanlı😅

Siz olsanız rapor alıp 1 gün yatıp dinlenir miydiniz , kendinizi işe gitmeye zorlar mıydınız?
Geçmiş olsun neden uyuyamadın

Günaydın 🥰
Ben ilk 12 hafta hiç bulantı bile yaşamayan bir hamileydim canım ama 13. Haftaya geçtiğimde fark ettim zorlanmışım aslında. Halsizlik hemen yorulma ara ara giren ağrılarla falan aslında ilk üç ay bence çok daha zor oluyormuş. O yüzden kendine mıymıylık ettiğini düşünüp haksızlık etme. Dedim ya bulantım olmadığı halde kendimi kötü hissetmişim iyiliğimin farkına o riskli haftaları geçirince vardım. O yüzden imkanın oldukça rapor al ve dinlen. Tüm bulantıların geçecek umarım 12 hafta bitince veya azalacak emin ol kendini daha iyi hissedeceksin🥰

X