Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya canım harikasın gerçekten içimi rahatlattın ♥️ doktorum döndü normal dedi kırmızı kanama olursa gelirsin dedi Allah korusun bir daha olmasın inşallah 🙏🏻🙏🏻 çok çok teşekkürler 🥰
Olmaz canım 😍 İnşallah. Zaten kahverengi lekelenme için farklı birşey vermiyorlar. Azalma oluyor mu hiç?
Ya ben de öyle biliyordum

Hee onu çarşamba yaptırdım canım bir de kan veriyoruz burada

Ben 6-7. Haftalarda kahve lekelenme yaşadım. Bir sorun yoktu ama doktor her ihtimale karşı progestan fitil vermişti. Ama doktorumu değiştircem. Korkuma hala fitili kullanıyorum lekelenme olmasın diye. Onu artık bırakayım mı diye sorcaktım doktora

Ben sormamıştım canım 🥹 teşekkür ederiiimm gene de💞🫶🏻
Sen de hala alıyorsun değil mi? Ben de cuma doktora gideceğim İnşallah sorayım diyordum. 9 ay kullananlar da var 🤷🏻‍♀️

Olmaz canım 😍 İnşallah. Zaten kahverengi lekelenme için farklı birşey vermiyorlar. Azalma oluyor mu hiç?

Sen de hala alıyorsun değil mi? Ben de cuma doktora gideceğim İnşallah sorayım diyordum. 9 ay kullananlar da var 🤷🏻‍♀️
ben biraz pimpiriklikten kullanıyorum :) ilk başlarda kafama göre bırakmıştım gene lekelenme olmuştu korktum bir daha da bırakmadım. Yarın onu sorayım büyük ihtimalle bıraktırır diye düşündüm. Çünkü önceki doktorum içeride kalan eski kanlar atılıyor demişti mantıklı geldi

Kızlar merhaba tetanoz aşısı kaçıncı haftalarda vuruluyor, vurulan var mı? 15.haftadayım sağlık ocağındaki hemşire 1 2 hafta sonra gel vuralım dedi

Günaydın kızlar. çok kötü bir gece geçirdim ama aklım sizlerde bugün kontrolü olan arkadaşlarım hayırlı haberler alın inşallah, bakalım cinsiyet öğrenen de olucak mı çok heyecanlı 😬🌸🥰
Günaydın canım, geçmiş olsun kötü bişey yok inşallah

Kızlar günaydın cinsiyet tahmini yapabilen var mı ya 🫢

Eklentiler

• 0AF9C2D4-CF63-4523-99D7-01D6A6DB9990.jpeg
    0AF9C2D4-CF63-4523-99D7-01D6A6DB9990.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_1753.jpeg
    IMG_1753.jpeg
    95 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bio-oil in cilt bakım yağını aldım çatlaklar için. Yorumlara bakarak almıştım nemlendirmesi kokusu falan aşırı iyi. Çilek kokuyor. Masaj yaparak yediriyorum yağlılık hissi de bırakmıyor. Arifoğlu nu da aldım. Bu bitince onu kullanıcam şuan bundan memnun kaldım 😄

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-17-09-45-31-728_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-09-17-09-45-31-728_trendyol.com.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bio-oil in cilt bakım yağını aldım çatlaklar için. Yorumlara bakarak almıştım nemlendirmesi kokusu falan aşırı iyi. Çilek kokuyor. Masaj yaparak yediriyorum yağlılık hissi de bırakmıyor. Arifoğlu nu da aldım. Bu bitince onu kullanıcam şuan bundan memnun kaldım 😄
ya ben de bundan iki tane aldım. Biri yatak odasında biri banyo da, nerde aklıma gelirse sürüyorum :) ben de memnunum

Kızlar günaydın sık idrara çıkmanız azaldı mı ? Yoksa devam mı normalde ben her gece en az 1 kere kalkıyordum tuvalete 2 gündür gece kalkacak kadar sıkışmadım acaba yavaş yavaş geçiyor mu

X