Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ya ben hiç bişey anlamıyorum ultrasondan :):)
11+4 te vajinalde gördük. İşaretli alan erkek bebek için :) erkeklerde yukarı doğru kızlarda yatay oluyor. Fetal dna da da erkek gelmişti zaten teyitlendi.

Eklentiler

• 5C09D4FB-CD64-413C-9F46-E0159D35FEFF.jpeg
    96,7 KB · Görüntüleme: 43
Canım aynı şeyleri yaşadık resmen Geçen hafta sonu da ben de tekrarlamıştı hatırlıyorsan hatta acile gittim sonraki gün de randevuda çok şükür kanama alanı falan olmadığı vajinal bir kanama olabiliecepi söylendi ilişki olmadı mu diye şüphelendiler hatta bir gün iğne vuruldum Sonra 10gün progesteran hap şeklinde kullanıyorum şimdi iğne fitil hap derken Protestanı almadığım şekil kalmadı sanırım Uzun lafın kısası telaş yapma sanırım bunlr bizim normalimiz

İçini ferah tut benim de kızıma hamileyken hep gelirdi şükür sağlıkla doğdu. Proluton progestron kullanıyor musun çalışıyorsan bi süre rapor alabilirsin evde dinlen kahverengi leke aktif kanama değil bebek büyüdüğü için de gelmiş olabilir

Kanamam olduğunda 4 kez iğne oldum canım ama sonra bıraktırdı doktor progestan hapla devam ediyorum. Fitil olarak almamı istemedi ben ağızdan alıyorum günde 2 kez.

Ayyyy hadi bakalım aynı gün öğreneceğiz
Ayy hayırlısı olsun inşallah bizim için
Canım üzülme, kuzenim de 9 ay boyunca fitil kullanmış sapasağlam bebişi varr. sıkma canını yani
Hadi merakla bekliyoruz artık öğren

Sanki öyle gibi arayı görebilmek için

Evet seninkininde yandan belliydi
Sorma sorma sen mi ben mi
En son ki görüntüsü böyleydi kızlar valla şimdi bakalım ne kadar büyümüş
Tahminde bulunmak isterseniz beklerim Eki Görüntüle 3479841
Ayy maşallah maşallahh ne olcak acaba

Evet hatırlıyorum galiba normalimiz oldu gerçekten, bebisler iyi olsun da cekicez artık. Çok teşekkürler

Canım, moralini bozma . Bunlar normal diye biliyorum. Ufak yanlış hareketimizde bile kasılmadan dolayı ufacık kanama alanı oluşabiliyor. Onun için de fitil veriyorlar diye biliyorum. İçini ferah tut. Yarın doktordan çıkınca endişelenecek birşey yokmuş diyeceksin İnşallah

Kızlarr 13-14 hafta arası olanlara sorum var. 2 güne 14 haftalık olacak bebiş. Yürüyüşe çıktım kalça kemiklerim ağrıdı baya sonra geçti. Sizde de oluyor mu
Geçtiyse bir sorunun olduğunu zannetmiyorum.
ayy o kalça kemiğinin ben ya başımı bırakmayan bir dert fdjshs benim yürüyüşte değil de mesela ev de iş yapınca falan sancı giriyor
2 gündür mutfakta ayaktaydım. Bir yorgunluk, ağırlık hepsi çöktü üstüme. Bir yandan iyi de hatırlarsan bir ara uyku düzenimden şikayetçiydim şimdi ise kafamı yastığa koyduğum an uyuyorum

vallah dediğin çook doğru çeyiz gibi bişey :) başlangıç olarak ateş ölçer vs almayı planlıyorum o bile 1500 tl ben şok hahaha
Çok iyi anlıyorum, sonradan bir anda yüklenmektense. Ben bir de trendyol fav lara ekliyorum ki fiyatı düşünce haber versin
Bebişe de mi randevu alacağız artık . Bebeğin uyku düzenini tespit eden teknoloji çıkarsa hiç şaşırmam

Doktorun ne kadar sürede geçer dedi? Kanama alanı mı vardı? Ne kadar sıklıkla oluyor sancıların? İstersen doktora yaz detaylı bir şekilde ona göre çağırır. İçin rahat etsin diyorsan da git bence. Ben yurtdışındayım benzer durumlarda devamlı ultrasona çağırıyorlar kontrol altında tutmak için

Ya ben hiç kilo almadım normal mi acaba? Kusmam vs yok
Yaaa ben de aynı gramına kadar duruyor kusmam da yok. Midem bulanmasın diye aç kalmamaya çalışıyorum. Ama yemeği iştahla yiyemiyorum. Sanki sadece birşey çiğneyip yutuyormuşum gibi geliyor
Kilo almamama rağmen bebek alış verişini erteledim. İç çamaşırlarım çok sıkıyor özellikle oturunca sütyenimin altındaki demirleri karnıma basıyormuş gibi hissediyorum

Kızlar 2 şey sormak istiyorum

1. Akşama doğru demir ilacınaldığımdan mı ne böyle şekerim yükseliyormuş gibi hissediyorum. Hani olur ya tatlıyı çok kaçırınca belli bir süre yemek istemiyorsun. Nabzım yükseliyor sanki. Siz de de oluyor mu öyle?

2. Yurtdışındayım, burada fetal dna, ikili tarama gibi birşey yok. Sadece 14. Haftada screening var (anladığım kadarıyla detaylı ultrason). Türkiye de detaylı ultrasona sadece 22. Haftada mı başlanıyor

bebek beşiği için park yatak demişler arkadaşa . ben aldım bi kere bile kullanamadık sevmedi benim için de hiç rahat olmadı. park yataklar çok aşağıda kalıyor bi kere o yönden hiç tavsiye etmem. çünkü bebek küçükken onu rahatlıkla yatağa koyabilmelisiniz. öyle aşağıya eğilip koymak çok zor olur. o yüzden bence en güzeli anne yanı beşikler. mesela chicconun next2me modeli gibi.Next2Me Anne Yanı Beşik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…