Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada ben yarın cinsiyet öğrenmeye gideceğim aşırı heyecanlıyım umarım gösterir ultrason öncesi bir şey yediniz mi ne önerirsiniz
Ben çikolata konusunda emin değilim ya bacaklar kıpır kıpır olursa bacak arasını görebilir mi emin olamıyorum akışına bırakmbence olmazsa 10 günlük kontrol hakkında denersin çikolatayı :)

Cinsiyet öğrenmeye gidecek arkadaşlar buna bakmadan gitmeyin doktor bu pozisyondan gösterirse direk anlıyorsunuz doktor gösterdiğinde benimki bacak arası bomboştu ondan önce ben dedim ay kız sanki diye doktor da öyle görünüyor dedi yandan falan anlamıyorum da bu pozisyondan ben bile anladım görünce

Eklentiler

• IMG_8514.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 70
ya ben hiç bişey anlamıyorum ultrasondan :):)

Ben de 16+1 im ve kahverengi akimtim tekrar geldi, moralim o kadar bozuldu ki ilk trimester hep yattim, her sey yasakti tam kendime gelmistim surada 3 haftadir rahattim, dun gece ve bu sabah silince peceteye gelen kahve akinti oldu. Neyse ki yarin randevum vardi, ultrason yapilmayacakti sadece kalp atisi dinlicektik ama baksinlar bi zahmet ya, evde gerginlikten zor duruyorum su an

Sakin ol kuzucum.bazen olabiliyor hamılelıkte,progestron fıtılın varsa bır tane at uzan bıraz.bebekle ılgılı olmayabılır,bazen enfeksıyon bazen eşin asagıda olması vs buna neden olabılıyor,bebegın sımsıkı tutuntu sana artık,oyle kolay kolay sıkıntı olmaz korkma hıc

Sancı normal zamanlarda da olabiliyor ama şu an gözlem altında olduğun için sen yine de ihmal etmeyebilirsin Protestan fitil kullanırken ipne de vermişlerdi sen iğne oluyor musun Doktor yazdı mı yani Bir sor istersen doktoruna onu da Gerekli mi hocam diye Doktoeun senin için en iyisini bilecektir tabi ki

Doktor kahverengiden hiç korkma demişti. Kahverengi çok alakasız bir zamanda da gelebilir eski kan olduğu için aktif kanama işareti değildir demişti içini ferah tut inşallah bir sorun yok bebişlerimiz iyi

Üzülme canım 9 ay boyunca bunu yaşayanlar varmış, umarım bir an önce geçer biter daha rahat olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…