Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım dün yazmıştım doktoruma. Dün dönüş oldu bugün için görmek istedi beni. Diğer bebeğimin sıvı olarak atılımını yaşamışım ara ara olabilirmiş. Olduğu zaman gel için rahat etsin ama önemli bir şey değil dedi. Tekrar baktı bence kız dedi 13+1 günlüğüz şuan. Ense kalınlığına burun kemiğine baktı her şey normal. Bebiş bu defa uyuyordu 🥰
oy oy maşallah maşallah :nazar:

Ben de doktorla konuştuktan sonra rahatladım :) ilk hamileliğim olduğu için mi bilmiyorum takıyorum her şeyi rahat olmak istiyorum inşallah rahatlarım 😊
aynen çok iyi anlıyorum ben de öyleyim :) kafama takılanı buraya sorup rahatlıyorum :) çok önemsiz şeylere takıyoruzz :)

sonucun perşembe mi çıkıcaktı? Fetal dna ne zaman yaptırcaksın
Doktorum Eylül sonu dedi. Kaybolan bebeğimin de DNA sı vucuttan atılsın diye garantiye almak istedi. Ama ikili test güzel çıkarsa acaba yaptırmasam mı diyorum. Bu hafta çıkar cumartesi kontrol vardı zaten o zamana kadar çıkmış olur

Doktorum Eylül sonu dedi. Kaybolan bebeğimin de DNA sı vucuttan atılsın diye garantiye almak istedi. Ama ikili test güzel çıkarsa acaba yaptırmasam mı diyorum. Bu hafta çıkar cumartesi kontrol vardı zaten o zamana kadar çıkmış olur
Ben de ikilinin sonucuna göre karar verecektim. Doktor da riskli çıkarsa ya amniyosentez ya da fetal dna önericez dedi. Şu ana kadar ultrason vs iyi gibi çarşamba da sonuç çıksın bi bakalım. Zaten ekim sonu ayrıntılı ultrasonum var.

Sen de doktor ne derse öyle yaparsın :)

Su içmeden de geçmiyor çalıştığım yerde çok kadın var ortak kullanım alanından geçiyor muhtemelen ama yani sıkıldım hep enfeksiyon eskiden antibiyotik kullanırdım. Şimdi doktorum bekleyelim bi daha kültür ver dedi yarın vercem. Bebeğe birşey olmasın da hep huzursuz oluyorum korkuyorum yani
Yok canim birsey olmaz sık rastlanan birseymis zaten hamilelikte bir de ayaklari usutmemeye dikkat edersek daha iyi olur belki havalar soguyor artik

Canım dün yazmıştım doktoruma. Dün dönüş oldu bugün için görmek istedi beni. Diğer bebeğimin sıvı olarak atılımını yaşamışım ara ara olabilirmiş. Olduğu zaman gel için rahat etsin ama önemli bir şey değil dedi. Tekrar baktı bence kız dedi 13+1 günlüğüz şuan. Ense kalınlığına burun kemiğine baktı her şey normal. Bebiş bu defa uyuyordu 🥰
Ay hadi gözünüz aydın canım 🙏🏻

Ben de ikilinin sonucuna göre karar verecektim. Doktor da riskli çıkarsa ya amniyosentez ya da fetal dna önericez dedi. Şu ana kadar ultrason vs iyi gibi çarşamba da sonuç çıksın bi bakalım. Zaten ekim sonu ayrıntılı ultrasonum var.

Sen de doktor ne derse öyle yaparsın :)
Evet bende öyle düşünüyorum:) ikili test sonucuna göre doktorun yönlendirmesine göre ilerleyeceğim:)

Kızlar merhaba ben bu cuma nipty için kan vereceğim eve geliyorlarmış çok iyi oldu. Panorama plus testini yaptırmaya karar verdim george sendromuna da bakılıyormuş bu testte down sendromundan sonra en yaygın olan sendrommuş tarama testlerinde anlaşılamıyormuş
Panorama plus testini ilk defa duydum

Canım çok sevindim gözün aydın 🥰

ay cinsiyeti göremedi di mii

Merhaba kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik? Bu benim minnoş ne diyorsunuz kız mı erkek mi sizce 🥰💖💙🧿
IMG_6149.jpeg

X