Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya evet öyleymiş Oo hem de 2 kere yaşamışsın kaçıncı bebeğin olacak şimdi amin inşallah
3. bebeğim olucak inşallah canım. ilk kızımın doğumundan sonra hamile kaldım 20. haftada kaybettik yavrumu. sonra uzunca bi süre olmadı tüp bebek de denedik ama en son yine tüp bebekle hamile kaldım 2. kızım dünyaya geldi şükürler olsun. ve şimdi tekrar bir mucize içimde normal yolla doğumdan sonra yine aynı zamanlarda hamile kaldım. bizimde araları 19 ay olucak nasipse

Kızlar bugun doktor kontrolüm vardı 10+2 de cinsiyeti öğrenmiş olduk. Çok bariz ortadaydı yani oğlum oluyor doktor %90 erkek dedi ama tabi bellide olmaz çok erken öğrendiğim için. Biraz moralim düzelsin kendimi iyi hissedeyim diye emzik aldım. Geceleri yatakta kaybolursa bulmak rahat olur diye parlayan emzik aldım çok tatlı kızlar bakar mısınızzz

Eklentiler

• ffb8869f-e405-402c-8067-b44600dd3cfb.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 071d7921-7e27-4b95-b2c1-aa0d3f280199.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 48
Canım masallaahayy benım karnım hıc yok bende 14 haftalıgı bitirmek üzereyim ama karnım yok henüzaz bişiycik var onunda yarısı kendi kursağım
Bana da habire heee karnın hiç çıkmamış diyorlar diyorum 3 ay daha yeni bitti 9 ay karnımı bekliyorsunuz

kombine riskim 1/291;(
Canım ben tavsiye niteliğinde demiyorum ama iki gebeligimde de bu testleri yaptırmadım sonuçta anne karnında bişey yapılmıyor aldırmayı da düşünmüyorum testi yapmadım diyelim zaten ciddi bı sikinti olsa ultrasonda gözükür ilk hamileligim de 33 de ikincide 35 bunu da 37 de doguracagim ve ikiliyi yaptırmayı düşünmüyorum sadece detaylı ult. Yaptrcm birde bak ne diyorlar mesela adı üstünde risk kesinlik değil yapturanlarin tercihine saygı duyuyorum ama 9. Ayı da zehir edemem daha şimdi videoda gördüm down sendromu denmiş sağlıklı doğmuş diye bu testlerde amaç anneyi duruma hazırlamak ama anne o kadar metanetli olabilir mi böyle bir şey duyduğunda hangi anne zehir etmez ağlamaz.

inşAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi sağolun haklısınız bikere yaptırdık işte oda riskli çıktı bakalım hayırlısı.

Amin amin. Senin de kandilin mübarek olsun. Rabbim sağlıcakla yavrularımıza kavuşmamızı nasip etsin

kombine riskim 1/291;(
Kızlar keske bu ıkılı test belasını hıc yaptırmasanızcunku ben cok goruyorum bebıs cok saglıklı oldugu halde hep boyle seyler cıkartıyor ,en ıyısı fetal dna,tabıkı oda 99.9 dogru sonuc,Allahın verecegı varsa o 0.01 ihtimaldede verır ama en azından bos yere üzülmemıs olursunuzben sanımıyorum bebegınızde bır sorun oldugunu fetal dna yaptırın ıcınız rahatlasın.guzel sonuclar alın ınsallah

Amin inşAllah öyle olur

Hayirli olsun canim ogluslarimiza biri daha eklendi hosgeldin

Fetal yada amniyosentez dedi fetal yaptıracağım bakalım.
Benim doktorum dedi gecen yaptir ya da yaptirma diyemem ikili taramalari sonuc kotu ciktiginda fetal ve ya sivi aldirilmasi deniyoruz dedi ama oyle ciksa bile down sendromlu eger organlarinda bir problem yoksa alinmiyor bebek dedi

Benim doktorum dedi gecen yaptir ya da yaptirma diyemem ikili taramalari sonuc kotu ciktiginda fetal ve ya sivi aldirilmasi deniyoruz dedi ama oyle ciksa bile down sendromlu eger organlarinda bir problem yoksa alinmiyor bebek dedi
Anladım canım yani şuan fetal yaptırmak istememdeki öncelikli isteğim temiz çıkma ihtimali için. Bir kere içime bu sıkıntı düştü içimin rahatlama ihtimali temiz çıkma ihtimali varsa bunu değerlendirmek isterim.

Bana da habire heee karnın hiç çıkmamış diyorlar diyorum 3 ay daha yeni bitti 9 ay karnımı bekliyorsunuz
Ya dün ablama yolladım fotoğraf yarın doğum yapacak gibisin dedi bana o kdar şiştim ki anlatamam şimdi mesela alakası yok dünle küçücük kaldı gün günü tutmuyor bir bakmışsın dokuz aylık gibi geziyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…