Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaarrr gen testi sonucum temiz geldi çok şükür 🙏🥰 ama hayatım şokunu yaşıyorum şuan doktor cinsiyet kız çıkmış dedi ultrasonda çok net erkek demişti 😳nasıl oluyor ya gen testi kesin mi kızım mı olucak şimdiii
şaşırdım şuan ben de canım🥹😊 demek ki doktor ultrasonda yanılmış. başka bişeyi pipi sanmış olsa gerek 🙄
sağlıklı olmasına çok sevindimm

Kızlaarrr gen testi sonucum temiz geldi çok şükür 🙏🥰 ama hayatım şokunu yaşıyorum şuan doktor cinsiyet kız çıkmış dedi ultrasonda çok net erkek demişti 😳nasıl oluyor ya gen testi kesin mi kızım mı olucak şimdiii
Hayırlı olsun canım sağlıklı çıkmasına sevindim 🙏🏻☺️ Evet Nipt testi kesin sonuç canım sağlıcakla gelsin prenses 🥰

Biz yakın oturuyoruz galiba seninle 😅 özele hangi hastaneye hangi doktora gitmeyi düşünüyorsun 😂
Hadi yaa, bayrampaşa kolan hastanesi cemile hanıma gitmeyi düşünüyorum canım
Canım, ağrın geçtiyse sıkıntı yok bence. Hem topuklu giymiş hem de maşallah halay çekmişsin 😂 hamile olmadan bile bel isyan eder. Takma geçmiş zaten. Sadece bu 2 gün işin yoksa dinlenmeye bak 💚
Yok yok geçti ağrım uyuyunca ☺️ annemdeyim biraz kuzenime gittik geldik sonra eve gecicem. Yarın tüm gün evdeyim
Ayy canım sağlıklı olmasınaa çook sevindiiim 🥰🥰🥰

Ayy ben de habire h&m e giriyorummmm

34 riskli değil canımm. 35 den sonrasına risk diyoruz biz dedi doktor.
Aaa ben 34 dahil saniyordum canim cok tesekkurler endiseleniyorum ya insallah iyi cikar sen fetal yaptirmis miydin ? Ya gercekten bende nette ne bulursam sepete ekliyorum alicaktim bugun dojtora erkek dimi buyuk ihtimal ben kiyafet bakiyorum dedim yok 10 gun sonra net soylerim demis 😀ya ne bileyim goruyorum icim gidiyor almak istiyorum hep bir de mesela dun gormeye gittik ya bugun cok kotu oldum gordukce ozluyorum sabirsizlaniyorum

Aaa ben 34 dahil saniyordum canim cok tesekkurler endiseleniyorum ya insallah iyi cikar sen fetal yaptirmis miydin ? Ya gercekten bende nette ne bulursam sepete ekliyorum alicaktim bugun dojtora erkek dimi buyuk ihtimal ben kiyafet bakiyorum dedim yok 10 gun sonra net soylerim demis 😀ya ne bileyim goruyorum icim gidiyor almak istiyorum hep bir de mesela dun gormeye gittik ya bugun cok kotu oldum gordukce ozluyorum sabirsizlaniyorum
Yok canım ben ikili yaptırdım. Doktor detaylı anlatınca dedi ki 35 ten sonrasını riskli görüyoruz. İşte yaşımı sordu 33 dedim ki asla 33 değilim bence🤣🤣🤣 tipim zaten asla 33 değil 🤣🤣🤣🤣 neyse konumuz bu değil, 2 yılla yırttın deddi :)

Canım kızlar, güzel hamişler 🥰 hepinizin kandili mübarek olsun. Çok şanslı kişileriz dualarımızın daha da kabul olacağı bir dönemdeyiz🤗 Birbirimize, doğacak evlatlarımıza bolca dua edelim bu gece ve her gün 🥰 Sizleri ayrı ayrı çoook seviyorum. İyi ki varsınız. Hanenizden huzur,vücudunuzdan sağlık eksik olmasın ❤️ tüm dualarınız kabul olsun 🤲🤲

Kızlaaar 15+4 den bir güncelleme yolluyorum akşamları altı aylık olmaya başladım ben yaa😅

Eklentiler

• IMG_20240914_213626.jpg
    IMG_20240914_213626.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 64
Ya kıyafet nereden bakıyorsun daha çok ben ınstagram üzerinde birkaç butik buldum güzel tasarımları olan erkekler için de. Eğer varsa öyle bildiğin burada da yazar mısın bana da fikir olsun🥰

X