Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hemen foti istiyoruz şuandaaa
Tabiii ki pijamalı olacak ama
Hatta dün akşam ve sabah yan yana buyurun nereye gitti o kadar şişlik anlamıyorum ya gerçi sabaha kadar tuvalet maceramız bitmiyor hamileler olarak muhtemelen orada bir kilo bırakıyoruz

Eklentiler

• IMG_20240915_090846.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20240914_213626.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 63
kesinlikle katılıyorum canım sana boşu boşuna ihtimaller yüzünden insanlarınüzüyorlar çok gereksiz.

Merhaba,
11 haftalık olduk biz panorama firması ile görüştüm. 9. Haftadan itibaren fetal dna testi baktıklarını söyledi. Kanda dna seçim oranı alt sınırı da 2.8 dedi. Dün kan verdim.. 10-15 güne çıkar dedi sonuç. 2li tarama vs yaptırmadım.

Acaba erken mi oldu fetal dna testi yaptırmak için. Burada daha ileri haftalarda yaptıranları gördüm bilgisi olan var mı?

Selamlar
Ben 12. Haftada yaptırdım doktorum öyle istemişti ama firma ok dediyse sorun olmaz sanmıyorum. Sorun olsa da burada önceden yaşayan oldu diye hatırlıyorum tekrar kan alıyorlarmış kanda bebeğin dna sı seyrek olursa falan. İnşallah güzel sonuçlar gelsin.

Evet canim yaptir icin rahatlar oylr birsey olsa ben de yaptiririm ben de ikili tarama icin kan verdim bakalom cok korkuyorum suan

Ben de söylemeye çalıştım çok defa ama fiyatının fazla olması da bi etken tabi. Arkadaşımın yaşadıklarından sonra asla güvenmiyorum ikili teste. Bu testin hatası yüzünden çocuk aldıranlar duydum. Ben de sanmıyorum bebeklerde bir sorun olduğunu. Allah ın izniyle hepsi sağlıklıdır da güzel haberler alırız inşallah

Merhaba, bana da doktorum 11. Haftadan itibaren yaptırabilirsin dedi. 11+2 de aldırdım kan. Şuan sonuç bekliyorum 11. Hafta uygunmuş test için

Dün gene kağan kocatepeyi dinleniştim. Bazı insanlarda gazdır o dur budur karın kocaman gözükebiliyor dedi arada benim de kocaman duruyor gazdan sanırım

Hatta dün akşam ve sabah yan yana buyurun nereye gitti o kadar şişlik anlamıyorum ya gerçi sabaha kadar tuvalet maceramız bitmiyor hamileler olarak muhtemelen orada bir kilo bırakıyoruz
Bak işte gayet normalsin yani bi de bazı insanların iç karnı dar oluyor bazısının geniş oluyor. Kuzenimin mesela 1 buçuk aylıkken hemen fırtlamıştı hatta babannem kız sen evlenmeden mi gebe kaldın demişti diğer kuzenimin 7 ayda anca çıkmıştıı

Dün gene kağan kocatepeyi dinleniştim. Bazı insanlarda gazdır o dur budur karın kocaman gözükebiliyor dedi arada benim de kocaman duruyor gazdan sanırım
Benim de öyle oluyor arada yaa sabah uyandığımda neredeyse dümdüz 1 bardak su içtikten sonra başlıyoruz şişmeye

15+0dan herkese merhabalar gününüz aydın hafta sonunuz güzel geçsin güzel anneler
Benim sizlere iki şey danışmam gerekiyor. İkinci trimestirda triodi 0.22lerde olan varmı ölçütürüyor musunuz? tiriodle ilgili hiç kan vermediniz mi bu aylarda? Bir sorun teşkil eder mi tiroidin düşük olması? Birde kalp atışınız ne durumda sizinde benim gibi aşırı çarpıntınız oluyor mu?

Benim kan sonucum riskli çıktı şuan moralim bozuk free beta hcgniz kaç sizin?
Benim ilk çocuğumda 2li tarama testim sıkıntılı idi. Ense kalınlığı da yüksek çıkmıştı. Perinatoloğa yönlendirilmiştim. Perinatolog aldırmamı söylemişti. Çok ağladık çok üzüldük. Bütün gebeliğim zehir olmuştu. Doğduğunda bile bir sıkıntı var mı diye baktım bebeğime. Çok şükür Rabbime hiçbir sıkıntı yokmuş bu şekilde olan çok duydum sonradan. Siz de canınızı sıkmayım desem de olmuyor biliyorum ama ayrıntılı ultrason daha önemli bu sadece bir risk belirtiyor birebir yaşamış biri olarak

ense kalinligi kacti canim?
cok sevindim saglikli dogmasina mutlulukla ve saglikla büyüt canim

Valla kadınlık annelik çok acayip her gün vücudumda yeni birşeyler oluyor hoşuma gitmiyor değil
Evet bence de gaz oluyor akşamları yürüyüş yaptığımda fark ettim ben de Resmen karnım iniyor tekrar Sabahları olan görüntü sanırım doğru görüntü
Kesinlikle ödem ve gaz sabah bir buçuk kilo eksiktim mesela umarım doğru görüntü sabahtır diğer türlü düşünemiyorum son aylarda nasıl olacağını

Kuzum karnın cok normal buyumus maşallaahaksamkı foto gun ıcınde süt ürünleri yedıysen aşırı etkılıyor banada oluyor,gayet mınnos karnın harıkasınızzz

ense kalinligi kacti canim?
cok sevindim saglikli dogmasina mutlulukla ve saglikla büyüt canim
Canım inan tam hatırlamıyorum 6 yıl geçti üzerinden farklı farklı doktorlara gittik hepsi de ense kalınlığını yüksek bulmuştu.
Amin canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin yavrularına sağlık sıhhat versin sağlıcakla zamanında kucağımıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…