Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Normal canım, ilk haftalarda benim de ağrılarım ve batmalarım oluyordu. Bebiş kendine yer edinmeye çalışıyor

Kızlaaar 15+4 den bir güncelleme yolluyorum akşamları altı aylık olmaya başladım ben yaa
Yaa çok normal duruyor göbeğin bazılarının iç karnı dar oluyormuş diye bişey duymuştum sanırım benimde öyle çünkü 11 hafta olmasına rağmen göbeğim 5-6 aylık gibi bi de aralık ayında Doğum yaptım daha kiloları veremeden hamile kalınca feci bişey oldum karnımı gizlemem mümkün değil

Canım masallaahayy benım karnım hıc yok bende 14 haftalıgı bitirmek üzereyim ama karnım yok henüzaz bişiycik var onunda yarısı kendi kursağım
Yaa ne güzel işte kızıma hamileykende erkenden çıkmıştı şu an ki durumum…. Neslihan Atagül’ün 9 aylık göbeği benim göbeğimden küçük

Ya bir kilo fark ediyor benim de tartıldım sabah ve akşam arasında senin diğer bebeğinle de ikiz gibi büyüyecekler o zaman çok yakınmış araları
Canım masallaahayy benım karnım hıc yok bende 14 haftalıgı bitirmek üzereyim ama karnım yok henüzaz bişiycik var onunda yarısı kendi kursağım
Yaaa maşallah de kendine benimki kilo biraz da kendimi tutamadım bu ay o kadar çok hamur işi ve kızartma yedim ki dördüncü ayda birden çıkıyor bir de senin de öyle olur bence bir de şu iç karın muhabbeti var tabi o da doğru

Bende yıyorum kızartma hamur işi bısey olmaz canımAfiyet bal seker olsun bızebakiyim ne zaman çıkıcak böyle atarım size bende çıkıncadedıgım gıbı benımkının yarısı kendı kursağımkiloyu ordan alıyorum göbekten degılde kursagım cıktı

Evet çok büyük sürpriz oldu bu hamileliğim kızıma evliliğimin 10. Yılında 5. Tüp bebek tedavisi ile hamile kalmıştım. Bu gebeliğim spontane oldu şaşkınız baya inşallah sağlıkla doğarsa dediğin gibi aralarında 15 ay olacak ikiz gibi büyüyecekler

Valla bence o hiç belli olmaz kursağın olmayabilir de sen de güncelleme yap burada evet büyür büyümez valla ablam yirmi kilo almıştı doğuma kadar çocuğun peşinde koşmaktan hemen verdi o yüzden takmıyorum kiloyu aynen afiyet olsun bize bebeklerimize yarasın

Ayyy mucize bebek desene Allah'ım sağlıkla büyüsünler birlikte bakalım bu kız mı olacak erkek mi belli değil daha değilmi

Ayyy mucize bebek desene Allah'ım sağlıkla büyüsünler birlikte bakalım bu kız mı olacak erkek mi belli değil daha değilmi
Evet bizim mucizemiz bütün hamilelik belirtilerim olmasına rağmen hiç ihtimal vermiyordum hala test yapmıyordum kendiliğinde hamile kalmak bana imkansız gibi geliyordu. Doktorum kıza benzetti ama çok erken haftaya nipty testi vereceğim onunla netleşir sağlıkla doğsunda tabii bi kız bi erkek hiç fena olmaz

Canım inşallah güzel sonuçlarla öğrenirsin cinsiyeti burada da hemen paylaşırsın Allah gönlüne göre versin
Ben trendyoldan bakiyorum canim birde e bebek e bebek kumaslarini cok begeniyorum trendyolda da civil cok uygun
Tamam canım çok teşekkür ederim ben de bir bakarım onlara

sen de bendensin canım. tüp bebekle hamile kalıp doğumdan sonra kendiliğinden hamile kalma ihtimali çok yüksek oluyormuş. ben 2 kere yaşadım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

sen de bendensin canım. tüp bebekle hamile kalıp doğumdan sonra kendiliğinden hamile kalma ihtimali çok yüksek oluyormuş. ben 2 kere yaşadım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Ya evet öyleymiş Oo hem de 2 kere yaşamışsın kaçıncı bebeğin olacak şimdi amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…