Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar aranizda progestan fitil kullanan varsa eger devam ediyormusunuz yoksa birakan varmi. 13 haftadayim devam ettirio hala doktorum. Acaba ne zamana kdr kullancam merak ediorum
Ben de 11+4 üm hala kullanıyorum doktora da gitmediğim için bilmiyorum ne kadar kullanıcam. Sıkıldım cidden. Senin herhangi bi kanaman falan var mı? Lekelenmen biteli ne kadar oldu?

Merhaba canım benim ilk başta aşağıdaydı daha sonra yukarıya çıktı

Ben de 11+4 üm hala kullanıyorum doktora da gitmediğim için bilmiyorum ne kadar kullanıcam. Sıkıldım cidden. Senin herhangi bi kanaman falan var mı? Lekelenmen biteli ne kadar oldu?
Benim hic lekelenmem falan olmadi. Doktor en bastan beri verdi onlem amacli. Gecen gun ikili test sonucu icin yazistik ozaman sordum devam dedi. Bidahaki gittigimde 16 haftalik olcam ozaman biraktirir die umuyorum :)

Benim hic lekelenmem falan olmadi. Doktor en bastan beri verdi onlem amacli. Gecen gun ikili test sonucu icin yazistik ozaman sordum devam dedi. Bidahaki gittigimde 16 haftalik olcam ozaman biraktirir die umuyorum :)
allah allah benim kahve leke için önlem amaçlı verdi ama senin bir şeyin yoksa neyin önlemi anlamadım :) neyse devam edelim zaten kafaya göre bırakmak olmaz

Cok uzun zaman gecti sanki son kontrolden beri, keske daha sık gidebilsek
Ben valla aralara devlet hastanesini sıkıştırıyorum mesela doktorum ayda bir çağırırsa 14gün sonra zaten ravdevu alınıyor devletten,bende alıyorum iki hafta sonrada devlete gidiyorum evladımı görmüş oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…