Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar, çok fazla hareket etmiyorum diye bugün yaklaşık 50 dk = 2.8 km yavaş tempolu yürüyüş yaptım. Daha sonra okudum en fazla 30 dk yürünebilir diye yazıyor internette. O yüzden pişmanlık doğdu içime. Yorgun hissetmiyorum kendimi, sonuçta evde bütün gün yatıyorum. Evin işleri ile ilgili hiçbir şey yapmıyorum. Bu kadarcık bir kere yürüdüm diye birşey olmaz, değil mi?

Kızlar karnımın sağ tarafında çok rahatsız etmeyecek kadar hafif bir ağrı var. İçimizde var mı buna benzer bir durum yaşayan? Normal mi bu ağrılar? Deneyimli anneler sizin tecrübelerinize ihtiyacım var 🥰

Merhaba kizlar, annelik ve bebek bakimi konularini ele alan kitaplar almak istiyorum. Oneride bulunabilecek birileri var mi?
Ben şuan bu iki kitabı okuyorum canım, ikisi de kalın kitap. Hamilelikte ve doğumdan sonrasına dair her şey ayrıntılı bir şekilde yazılmış. 😊

Eklentiler

• 1000028904.jpg
    1000028904.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar karnımın sağ tarafında çok rahatsız etmeyecek kadar hafif bir ağrı var. İçimizde var mı buna benzer bir durum yaşayan? Normal mi bu ağrılar? Deneyimli anneler sizin tecrübelerinize ihtiyacım var 🥰
Bende de oluyor arada. Eskiden sol tarafım ağrıyordu şimdi sağa geçti. Kaçıncı haftadasın? 11. - 12. Haftada bebek bir önceki haftalara göre hızlıca hemen hemen 2 katına büyüyor diye biliyorum. O yüzden belki yer edinmeye çalışmasına yorumladım.

Bende de oluyor arada. Eskiden sol tarafım ağrıyordu şimdi sağa geçti. Kaçıncı haftadasın? 11. - 12. Haftada bebek bir önceki haftalara göre hızlıca hemen hemen 2 katına büyüyor diye biliyorum. O yüzden belki yer edinmeye çalışmasına yorumladım.
13+4 olduk çok şükür 🥰 ben de öyle düşünüyorum canım ama tatmin olmak istiyorum düşüncemde 🥰

Bendede oluyor ara sira korkma. Bende 13+1 oldum bebek buyuyor normal bu agrilar

kızlar bişey sorcam size, bu aralar baya bi arkadaşım doktora gitti. 13. haftada bebeğinizin popo baş uzunluğu ne kadar çıktı? ben unuttum doktoruma sormayı da ultrason kağıdında 9cm yazıyor. biraz büyük geldi bana sanki. ya da o başka bişey miydi o yüzden merak ettim
Benim 13+6 da 8 cm çıkmış.. normalde 13+1 di ama 5 gün önde demek ki

İyi akşamlar kızlar seminer eğitim ev çocuk fln derken koşturmacadan galiba kahve akıntım var baya 2 gün önce gitmiştim dra normaldi gitsem mi tekrar acile.

X