Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa çalışan annelerimiz, uyku düzeni, rutininiz nasıl? 🙈. Benim belli bir saatte uyanma rutinim olmadığı için bebek ne derse o 😅. Gece 3 saat, öğlene doğru 3 saat, öğleden sonra da 3 saat uyuyorum. Sanki bebek şimdiden uyuma düzeni oluşturuyor gibi 😂. Böyle birşey olur mu ya.
Sabit her gün 10-11 arası uyuyorum sabah da 7de uyanıyorum, gün içerisinde uykuya ihtiyaç duysam da maalesef imkan olmuyor 😅 şu dönemde çalışmamak gerçekten büyük nimet :KK43:

Kızlar merhabalar geçen hafta cuma günü gittiğimizde 13+1 ile uyumluydu bebeğim. Salı günü tekrar gittiğimizde yine 13+1 ile uyumlu çıkmış eve geldiğimde fark ettim bu yüzden doktoruma danışamadım kalp atışını duymuştuk doktorumuz hiçbir sorun olmadığını söyledi her şey yolundaydı ama gününün bu şekilde durması kafamı karıştırıyor olabilir mi böyle bir durum

Allah nasip ederse bir oğluşumuz olacak eşim babasının ismi Fikret'i de istiyor ben de sıcak bakıyorum ama yanına bir isimle daha tabi Fikret'in yanına uyacak güzel isim önerileriniz varsa çok iyi olur ☺️ ben en çok Uras'ı yakıştırdım gibi ama her an değişebilir 😄

Evet kuzum daha once rahımden amelıyat gecırdıgım ıcın dogumum subatın sonunda olacakmıs sezeryanle.ama ben burdada bazı arkadaslarımı takıpteyım🥰burayıda okuyorum orayıda okuyorum🥰
Aa benim de 1 Mart gözüküyor şu an için şubata transfer olmalı mıyım? 😄Geçen onu düşündüm bir bakayım o taraf ne yapıyor diye ama iş başlayınca buraya bile çok giremedim
Yaaa çalışan annelerimiz, uyku düzeni, rutininiz nasıl? 🙈. Benim belli bir saatte uyanma rutinim olmadığı için bebek ne derse o 😅. Gece 3 saat, öğlene doğru 3 saat, öğleden sonra da 3 saat uyuyorum. Sanki bebek şimdiden uyuma düzeni oluşturuyor gibi 😂. Böyle birşey olur mu ya.
bu ben . Sabah 5te neden uyanıyoruz mesela anlayamıyorum

Allah nasip ederse bir oğluşumuz olacak eşim babasının ismi Fikret'i de istiyor ben de sıcak bakıyorum ama yanına bir isimle daha tabi Fikret'in yanına uyacak güzel isim önerileriniz varsa çok iyi olur ☺️ ben en çok Uras'ı yakıştırdım gibi ama her an değişebilir 😄
Hazal kaya da Ali Fikret koymuştu uyumlu bulmuştum ikisini hayırlı olsun sağlıkla gelsin oğluşunuz 🙏🏻😊

Aa benim de 1 Mart gözüküyor şu an için şubata transfer olmalı mıyım? 😄Geçen onu düşündüm bir bakayım o taraf ne yapıyor diye ama iş başlayınca buraya bile çok giremedim

bu ben . Sabah 5te neden uyanıyoruz mesela anlayamıyorum
Orayada gel burdada kal benım gıbı🥰senınde subat sonu olabılır buyuk ıhtımal dogumun🤭

Kızlar çok garip ama benim bir tarafımdaki göğsümün hemen altındaki kaburgam ağrıyor Hatta sırt tarafımdan da ön tarafımdan da sanki ciğerime batıriyor Ya da acaba gaz mı diyorum . Daha o kadar ileri haftalarda değiliz yer değişikliği oluyor olsa organlarda Genelde de akşamları ağrıyor baya hissettirmeye başladı ben ne yapmalıyım Yatarken de batıyor o tarafa yatınca baya hissettiriyor kemiklerim

Ay süper hamile kalmadan önce onu kullanıyordum, evde var 💞 onu kullanabiliyoruz yaniii
Ooooy en heyecanlı anlardan biri 🫠. Benim sevdiğim isimler: Pera, Devin ve Zeynep
Yaa ben de kız olursa pera ada koymak istiyordum 🫶🏻
Ben de Pera ya da Eva dusunuyordum kiz olsaydi, hem burda da soyleyebilirler ismini cocuk zorluk yasamaz diyordum ama simdi erkek ismi lazim😂 Ben de onerilere acigim kizlar, Ingilizcede de kolayca telafuz edilebilen bir isme ihtiyacim var, Atlas gibi, Kurt gibi
Atlas ismini çoook seviyoruuummm

Benim düzenim şöyle 12 ye doğru uyuyorumm. Sabahta 8 e doğru kalkıyorum 😂

Kızlaar yokmu hiç tahmini olaaan🙈Eki Görüntüle 3474976
Keseye göre sanki kız 💞🙏
Kızlar merhabalar geçen hafta cuma günü gittiğimizde 13+1 ile uyumluydu bebeğim. Salı günü tekrar gittiğimizde yine 13+1 ile uyumlu çıkmış eve geldiğimde fark ettim bu yüzden doktoruma danışamadım kalp atışını duymuştuk doktorumuz hiçbir sorun olmadığını söyledi her şey yolundaydı ama gününün bu şekilde durması kafamı karıştırıyor olabilir mi böyle bir durum
Cihaz farkı olabilir mi acaba??
ben de Ali diyorum🥰
Kizlar buarada meme ucunuz ne renk oldu 🙂 benimki simsiyah oldu. Baştan beri koyulasmaya basladi ama gittikce siyah gibi oldu resmen dahada siyah olmaz sanirim😀😀
Benim aynı renk ya değişcek miydi 😅😅😅
Hazal kaya da Ali Fikret koymuştu uyumlu bulmuştum ikisini hayırlı olsun sağlıkla gelsin oğluşunuz 🙏🏻😊
Ben de aynı fikirdeyiiim 🤗

X