Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben valla aralara devlet hastanesini sıkıştırıyorum 😂 mesela doktorum ayda bir çağırırsa 14gün sonra zaten ravdevu alınıyor devletten,bende alıyorum iki hafta sonrada devlete gidiyorum 😂 evladımı görmüş oluyorum 🤗🤗
Ya bana devletteki doktorun asistanıı(!?) 20 gün sonra niye geldim diye kızmıştı.

Kızlaar bugün başka bi doktora gittim bu sefer de kız dediler, fetal nuba göre de kız gibi 🙈🙈 siz siz olun kesinleşmeden bişey almayın 😅 11+2 ymişiz
IMG_2268.jpeg

Kızlar aranizda progestan fitil kullanan varsa eger devam ediyormusunuz yoksa birakan varmi. 13 haftadayim devam ettirio hala doktorum. Acaba ne zamana kdr kullancam merak ediorum
Ben kullaniyorum, bugün11+1 , ayin 23 de Dr kontrolum var o zamana kadar kullanacam, 13+4 oluyor ,Kontrolden sonra karar veririz dewam mi tamam mi diye

Kızlar aranizda progestan fitil kullanan varsa eger devam ediyormusunuz yoksa birakan varmi. 13 haftadayim devam ettirio hala doktorum. Acaba ne zamana kdr kullancam merak ediorum
Canım, ben de 12. haftadayım ve hala kullanıyorum. Genelde sürekli rahim içi kasılmalarım ve sarı akıntım olduğu için doktor dozuyla oynuyor. Ne zamana kadar kullanacağımı da söylemedi. Bir de fitil yerel etki yaptığı için rahatım. Hem kendi kendine çıkıyor da.

ya evet 16 hafta için kesin diyorlar :) maşallah :nazar:
Nipt yaptırcam haftaya inşallah en kesin o 😅 ama dayanamadım kıyafet aldım ama sarı almıştım kesin değil diye neyse ki 😂
Bundan once erkek mi demislerdi ozaman kac haftaliktiki :))
2 gün önce salı günü erkek dediler tanıdığım bir dr du öyle bakmıştı sadece, bugün kendi dr uma gittim
Yani zaten çok erken nasıl yorum yapabiliyorlar ki
Zaten kesin demiyor sorunca daha erken ama erkek olabilir gibi kız olabilir gibi diyolar 😅 asla kesin söylemediler zaten çok erken, ama burda arkadaşlardan diyenler olmuştu sonradan değişti kesinleşmeden birşey almayın diye ben d eo yüzden yazdım 😅

Ya bana devletteki doktorun asistanıı(!?) 20 gün sonra niye geldim diye kızmıştı.
Bence boşver o dedi diye sen dert etme, bi de asistanlı yere gitme devlet hastanesine git belki daha iyi olur o açıdan 😅 ben mesela bugün gittim çok iyi oldu, 12. Haftada direk başlarsın diyerek multivitamin dvitamini falan yazdı, erken ama burın kemiği ve ense kalınlığı iyi görünüyo haftaya ayrıntılı ultrasona gidebilirsin dedi, balık ye bol bol artık dedi yiyemezsen balık yağı başlayalım dedi mutlu çıktım, bebişi gmrünce ne derlerse desinler mutlu çıkıyosun 🙈

Bence boşver o dedi diye sen dert etme, bi de asistanlı yere gitme devlet hastanesine git belki daha iyi olur o açıdan 😅 ben mesela bugün gittim çok iyi oldu, 12. Haftada direk başlarsın diyerek multivitamin dvitamini falan yazdı, erken ama burın kemiği ve ense kalınlığı iyi görünüyo haftaya ayrıntılı ultrasona gidebilirsin dedi, balık ye bol bol artık dedi yiyemezsen balık yağı başlayalım dedi mutlu çıktım, bebişi gmrünce ne derlerse desinler mutlu çıkıyosun 🙈
evet yaa işte o hissi çook seviyorumm :) 11 eylülde ikili testim var ayrıntılı ultrasona gircem bakalım bizi neler bekliyorr

evet yaa işte o hissi çook seviyorumm :) 11 eylülde ikili testim var ayrıntılı ultrasona gircem bakalım bizi neler bekliyorr
Evet o his çok güzel inşallah hep muayenelerden güzel hislerle mutlu çıkalım 🙏🏻
ilk başta erkek mi demişti canım?
Evet 2 gün önce erkek demişlerdi gerçekten de pipi gibi yukarı doğruydu ben de görmüştüm ama bugün hiç öyle görünmedi acaba diyorum çişini mi yapıyodu neydi geçen gün 😅 bakalım nipt yapılınca kesinleşecek

X