Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde öyle çıkmıştı canım. O yüzden yazmıştım sana uyarmak amaçlı ☺️ ama problem olmadı ilk trimestirda zaten düşebiliyormuş. Sana cevap yazdı mı doktorun?
Henüz yazmadı bekliyorum olmazsa cuma kontrol var o zaman sorarım kuzum. Gebelikte yüksekliği daha tehlikeliymiş sanırım

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔
Canım benim çok geçmiş olsun aynı durumu bende yaşadım korkma sakin ol bebeğine birşey olmaz Allah’ın izniyle bol bol dinlen bu 9 gün boyunca kendini yorma kafana takma hiç birşey olmaz inşallah ❤️🥹🙏🏽

Kızlar multivitamin ve demir ilacına başladım bugün, içtikten sonra bi yarım saat kestireyim dedim içim geçmiş ama felaket bir mide yanmasıyla uyandım ve acı su geliyor midemden boğazıma. Prospektüse baktım yan etkilerde de yok neden oldu anlamadım🙄 mide yanması olan varsa çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz

IMG_0388.jpeg
Akşam göbeği güncellemesi nznnznsn

Kızlar multivitamin ve demir ilacına başladım bugün, içtikten sonra bi yarım saat kestireyim dedim içim geçmiş ama felaket bir mide yanmasıyla uyandım ve acı su geliyor midemden boğazıma. Prospektüse baktım yan etkilerde de yok neden oldu anlamadım🙄 mide yanması olan varsa çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz
Yemek falan yediysen belki o yapmıştır. Yemek yiyip yatmayın diyorlar ya

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔
Nasıl oldun?

Kızlar selam,
Boğazımda yutkunurken bir acı var biraz da sesim kısıldı. Onun dışında başka bi şeyim yok. Klimadan galiba boğazım soğuk aldı sanırım. Bu şekilde hasta olan var mı? Hemen dr a gideyim mi yoksa biraz geçmesini bekleyeyim mi? Enfeksiyon çok sıkıntı çünkü gebelikte bi korktum..daha önce de başka bi Enfeksiyon yüzünden bi kaybım olmuştu. Şimdi sadece yutkunurken hafif bir acı bir de ses çatallaşması var. Bilginiz var mı? Gebelikte hasta olan var mı 9 hastalığım bu arada

Kızlar selam,
Boğazımda yutkunurken bir acı var biraz da sesim kısıldı. Onun dışında başka bi şeyim yok. Klimadan galiba boğazım soğuk aldı sanırım. Bu şekilde hasta olan var mı? Hemen dr a gideyim mi yoksa biraz geçmesini bekleyeyim mi? Enfeksiyon çok sıkıntı çünkü gebelikte bi korktum..daha önce de başka bi Enfeksiyon yüzünden bi kaybım olmuştu. Şimdi sadece yutkunurken hafif bir acı bir de ses çatallaşması var. Bilginiz var mı? Gebelikte hasta olan var mı 9 hastalığım bu arada
Konu hakkında bilgisi olan yok mu acaba?

Kızlar selam,
Allah korusun ya ben de grip oldum doktoruma sordum iki bardak ıhlamur 4 tane de pastil ama pastil de bi marka söyledi o. Akşamları da bal limon ılık su yaptım bu akşam zencefil de koyucam. Nemli saçla uyudum hemen grip oldum maalesef üşenmiştim kurutmaya

Normal de doğum ne zaman dı,benim de sezaryen olacak 16 mart görünüyor doğum
Degısıyor o canım her muanede ama genel olarak 13-15 mart falan cıkıyor,benım rahımde iki tane ve biri 10 cmlık dikiş oldugu ıcın (myom amelıyatı)37-38 arası yaparız büyük ihtimal dedi doktor.
bu arada arkadaşlar varsa kız ismi önerilerinizi alabilirim 🌸🤗 şuan aklımda bi isim yok
Kuzummm eger benımkı kız cıksaydı bunlardan bırını koyucaktım belkı sanada bır fıkır olur🥰🥰

Eklentiler

• IMG_5077.jpeg
    IMG_5077.jpeg
    25,1 KB · Görüntüleme: 91
X