Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ballı sütte iç,bide kemik suyuna çorba yarına bişeyin kalmaz🥰arada gelip okuyorum neler yapıyorsunuz diye,benim zorlu geçiyo şimdilik ama hissediyorum yakında stabil hale gelecegim🤣
Birde sen sanırım Şubat annelerine gittin canım 🤗 yanlışta hatırlıyor olabilirim. Sezeryanla mı planlanmıştı

Birde sen sanırım Şubat annelerine gittin canım 🤗 yanlışta hatırlıyor olabilirim. Sezeryanla mı planlanmıştı
Evet kuzum daha once rahımden amelıyat gecırdıgım ıcın dogumum subatın sonunda olacakmıs sezeryanle.ama ben burdada bazı arkadaslarımı takıpteyım🥰burayıda okuyorum orayıda okuyorum🥰

Kızlar Anadolu yakası normal Doğum destekçisi doktor arıyorum varmı bildiğiniz ben doktorumu beğeniyordum ama galiba değiştircem

Ballı sütte iç,bide kemik suyuna çorba yarına bişeyin kalmaz🥰arada gelip okuyorum neler yapıyorsunuz diye,benim zorlu geçiyo şimdilik ama hissediyorum yakında stabil hale gelecegim🤣
Benim de zorlu geçiyor. perdeli rahim ya rahim genişlerken çok ağrım oluyor. cuma kontrolüm var inşallah iyidir bebişim. Onlar iyi olsun da biz dayanırız 🌸

Evet kuzum daha once rahımden amelıyat gecırdıgım ıcın dogumum subatın sonunda olacakmıs sezeryanle.ama ben burdada bazı arkadaslarımı takıpteyım🥰burayıda okuyorum orayıda okuyorum🥰
Hayırlısı olsun hakkında canim. Bende öyleyim sezeryan olursa Şubatta olabilir. Normal sürecim Mart gözüküyor bakalım bebişlerimiz ne zaman gelecek 🤗

mertugce35 mertugce35 canım 3. Prensesin hayirli olsun ilerde bolca kıyafet kavgasının olacağı günler bizi bekliyor bir de evde bolca saç olacak, benim daha belli değil. Devlet Hastanesi'nde genelde 16 dan önce pek söylenmiyor. İkinci kızım gibi olursa zaten geç de öğrenebilirim hiç kendini gostermemisti.Kız ismi bulmakta zor seçenek çok. Sağlıklı bir şekilde inşallah dünyaya gelir bu prensesinde.

Bolca kavun karpuz 😀 bu sicakta cok iyi gidiyor. Diger gebeliklerimde cok fazla muz tukettim o yuzden bu sefer yiemiorum tiksindim
Ben ne bulursam yiyorum haha ama günde kaç kere kaç tane falan gibi bi sayınız var mı? Her şeyin fazlası zarar çünkü

Benim t3 yüksek çıkınca bu imomun içinde biotin olduğu için bu yükseltir dedi endokrinoloji doktoru. Ama kadın doğum bunu kullan demişti. Bitirdim son bir tane kaldı fakat triot sorunu yaşadığım için sanırım kullanmayacağım bunu canım sanada bilgi vermek istedim.
Heh buldum. Benim tsh ım olduğundan daha düşük çıktı. Bende doktoruma yazdım şimdi

Gunaydin kizlar, ise gelip giderken her gun 2 vasita degistiriyorum ve sabah aksam olmak uzere 2 kilometre yol yuruyorum ustune. Gecen haftaya kadar problem olmuyordu fakat kuyruk sokumumda bir agri basladi iki gecedir canima okuyor resmen :KK43:
Ben o ağrıyı haftalardır çekiyorum oturmak işkence resmen buz uygulaması biraz rahatlatıyor magnezyum biraz iyi geldi ve ben şimdi oturma simidi sipariş vermiştim o iyi gelir inşallah

Ben o ağrıyı haftalardır çekiyorum oturmak işkence resmen buz uygulaması biraz rahatlatıyor magnezyum biraz iyi geldi ve ben şimdi oturma simidi sipariş vermiştim o iyi gelir inşallah
Magnezyumu doktor tavsiyesi ile mi aldin peki? Oturma simidi ama iyi bir fikirmis :KK64:

yaa iyi gelirse haber ver :) benim evde eğilip falan bişiler yaparsam. uzanıp ayağa kalkınca oluyor
Ben de uc porsiyon falan yiyorum, sabah ac karna erik ya da kivim var, oglen ve ara ogunde de birer tane var diyet listeme gore ama gunune gore degisiyor , diyete cok uyamiyorum😂
ya ben de öğleden sonra saat 3 gibi yiyorum 2 çeşit az mı diye düşündüm de fazlası da zarar vermesin dedim

X