Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yaa iyi gelirse haber ver :) benim evde eğilip falan bişiler yaparsam. uzanıp ayağa kalkınca oluyor

ya ben de öğleden sonra saat 3 gibi yiyorum 2 çeşit az mı diye düşündüm de fazlası da zarar vermesin dedim
Sürekli ağrıyor sürekli. Semienrler yüzünden uzun süre oturmak zorunda kaldığım dönem çok oldu bu sıralar. Mahvoldum ya. Her yolu deneyesim geliyor faydasını görürsem yazarım🌸

Magnezyumu doktor tavsiyesi ile mi aldin peki? Oturma simidi ama iyi bir fikirmis :KK64:
Evet doktoruma yazdım hemen bana yazdı magnezyum onu kullanıyorum. O kadar çok ağrı çekiyorum ki durmadan araştırmalar yapıyorum ne iyi gelir diye oturma simitlerine denk geldim onu da deneyeceğim. Buz da uygula o da rahatlatıyor biraz

Kızlaaar bugün doktor randevum vardı 10+2 yiz daha çok erken ama varsa cinsiyet tahmininiz alırım😍😍😌😌😌

Eklentiler

• IMG_5092.jpeg
    IMG_5092.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 37
Ya bende okul öncesi öğretmeniyim. Ve branşım gereği hiç oturmayan, sürekli çocuklarla hoplayan zıplayan biriydim 😅😅bu yıl nasıl olacak hiç blmiorum. Bu hafta sınıfları ve dolapları temizledik o kadar yoruldum ki, bir yandan da çok korkuyorum bir şey olacak diye 😢 inşallah sıkıntısız güzel bir dönem geçiririz, kendimizi yormadan
Kolay gelsin canım hayırlısıyla kolay geçen bir yıl diliyorum inşallah 🙏🏻

Teşekkür ederim cnm,ya ben ihtiyac duydukca iciyorum günde 6 fincan kadar oluyor ,yarin bulabilirsem ayva ile kombinasyon yapayim ,zencefil sayisini azaltayim ,sagolasin, ben yurtdisindayim burda o tarz manavlar yok😔 ama zor olsada normal marketlerde bulabilirim sanirim :KK66:

Benim herşeyim geçti canım şu an prenses döneme girmiş bulunuyorum çok şükür .
Çok şükür darısı başımıza kaçıncı haftadasın

mertugce35 mertugce35 canım 3. Prensesin hayirli olsun ilerde bolca kıyafet kavgasının olacağı günler bizi bekliyor bir de evde bolca saç olacak, benim daha belli değil. Devlet Hastanesi'nde genelde 16 dan önce pek söylenmiyor. İkinci kızım gibi olursa zaten geç de öğrenebilirim hiç kendini gostermemisti.Kız ismi bulmakta zor seçenek çok. Sağlıklı bir şekilde inşallah dünyaya gelir bu prensesinde.
sağol canım aminn, darısı sana bakalım seninki ne çıkıcak 🥹😀 birkaç hafta daha sabretçez etçez senin için🥰
valla isim olarak benimaklımda hiç bişey yok, eşim Umay olsun istiyor. bir ismi Umay olucak o kesin, bizde 2 şer isim gelenekselleşti, çübkü ortak bi karara varamıyoruz😂bi kızımın adı Ahu Hilal, diğeri Meryem Yıldız, bu da Umay …? bakalım ne bulcam🤗

X