Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ben de kullanıyorum onu fitil olarak. Sen ağızdan mı alıyorsun? Benim de 1 aydır falan lekelenmem yok ama kullanıyorum. Bıraksam lekelenme olur mu diye korkuyorum. Geçenlerde devletteki doktor lekelenme olmadan 1 ay dolunca ilacı bırak ve ilişkiye girebilirsin dedi. Ama ben ikisini de yapmadım henüz. Oturttuğum bir doktorum da olmadığı için kimseye de soramıyorum kaldım böyle. 11 eylül de ikili taramam var onun sonucu çıkınca doktora giderimm dedim
Kullandım rahat yani en azından belim ağrımıyor. Sandalye de kahvaltı yapınca arkama falan da koyuyorum hemen
Çok amaçlı ürün ya :) Doğurunca da emzirme yastığı olarak kullanılır

Doktor fitil için bana da henüz biraktirmadi lekelenme vs yaşamadım. Bebeğin yerini yumuşatmak için dedi doktor şuan günaşırı ya döndürdü beni. Yastık gerçekten çok amaçlı

Doktor fitil için bana da henüz biraktirmadi lekelenme vs yaşamadım. Bebeğin yerini yumuşatmak için dedi doktor şuan günaşırı ya döndürdü beni. Yastık gerçekten çok amaçlı
Lekelenmen biteli ne kadar oldu ve almadığın günler miden bulanıyor mu? Çok şükür benim tiksinmelerim minimuma indi ama hala biraz var

Lekelenmen biteli ne kadar oldu ve almadığın günler miden bulanıyor mu? Çok şükür benim tiksinmelerim minimuma indi ama hala biraz var
Benim hiç olmadı lekelenme. Bir kere kanamam oldu hemen doktora gittim iğne serum o gün bitti o kanama. Doktor onun için yerleşme kanaması olabilir demişti. Vajinal alıyorum bende her gece alıyordum ama şimdi günaşırı olarak iki günde bir kullanıyorum

Kefir konusunu doktora danistinizmi ? Bende icmeye basladim ama bazi yerlerde kefirin hamilelikte zararli oldgu yaziyor aklim karisti. Doktorumada sormayi unuttum
Kusura bakmayın kaç gündür giremedim ancak gördüm yazabiliyorum, doktoruma danışmadım açıkçası ama laf arasında söylemiştim yoğurt süt peynir tüketemiyorum ben şişkinlik yapıyor o yüzden tek kalsiyum kaynağım kefir, gebelikte tüketilmez diye internette ben de gördüm ama pastörize olmayanlardır heralde onlar diye düşünüyorum, gebelik diyetisyenlerinin sayfalarında çocuğa faydalı büyümesini destekleyen besinlerde karşıma çıkıyor kefir, 4-5 hafta olmuştur her akşam içiyorum çok şükür bir sorun da olmadı

Valla canım ben baştan beri bi doktor seçtim ona gidiyorum bide bende kanama sonradan oldu o yüzden sorup bırakıcam şu anda ilaç almıyorum zaten çok rahatım ağızdan alıyordum ben . Sende doktorunu belirle de sürekli kafa karışıklığı olmasın çok etki ediyor insan a

Merhaba sizin kahverengi lekeleriniz bitti mi acaba 8 haftalığım benim hala oluyor

Bebişim nasıl oldun gerileme var mı ben evde geçirdim valla dün geçmişti bol su ve çorapla dolaştım sık sık da idrara çıkma bunlarla geçti senin nasıl oldu durumun

Canım aynıyız bende de durumlar öyle. Doktorum her şey yolunda dedi. Bebek artık yukarı çıktığı için idrar torbasına çok baskı yapmıyor o yüzden azalmıştır ben de ilk zamanlar 3-4 kere kalkardım şimdi 1 kere kalkıyorum

Ayy okudukça içim rahatladı. İnşallah sağ salim alırız kucağımıza. En ufak birşeyden korkar oldum

İkili testimi yaptırıp sonuç çıkınca gitmeyi planlıyoruum daa bakalımm

İkili testimi yaptırıp sonuç çıkınca gitmeyi planlıyoruum daa bakalımm
Kağan Kocatepe çok rahatlatıyor beni gerçekten adamın herşeye cevabı hazır o kadar iyi anlatıyor kğ bu kanama olayına da aşırı mantıklı şeyler söylemiş . Doktor bile o kadar açık konuşmuyor . İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın sende

Kızlar benim canım aşırı zararlı bişey çekiyor günlerdir aklımda erteleyebildim kadar erteliyorum ama yok günün bi saati gelip kafama giriyor (noodle) yapsam ve bi lokmacık yesem ne olur
Ya normalde gebelikte bazı şeyler yense yeteri kadar abartılmadan bence yenilebilir karşı değilim yememek daha kötü gibi hissediyorum. Ama noodle normalde de çok çok zararlı bence yeme.

Bebişim nasıl oldun gerileme var mı ben evde geçirdim valla dün geçmişti bol su ve çorapla dolaştım sık sık da idrara çıkma bunlarla geçti senin nasıl oldu durumun
Kuzum bende ıyıyım şükür tesekkur ederım sordugun ıcınbende çok su kalın kıyafetlerle atlattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…