Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dolaptan 2. El uyku yastığı aldım 90₺ ye koymuştu birisi hemen kaptım 😊 tabii kargo cart curt 170 ₺ ye geldi. Biri daha almıştı buradan şimdi hatırlayamadım. Sağolsun aklıma getirdi uyguna aldım 😊
Bendim o bendiiiim🫣 güle güle kullan canım ben gece epey rahat ettim onu aldıktan sonra bakalım sen sevecek misin🥰
Kızlar merhaba aranızda gözde arpacık yaşayan var mı bayağı ağrıyor doktora gitsem antibiyotikli ilaç verecek sizce ne yapmam mantıklı acaba geçmesini beklesem bebeğe zararı olur mu
Ben arpacık için temiz bir pamuğa adaçayı ile kompres yapıyorum iyi geliyor. Dayanabileceği sıcaklıkta taze adaçayı demle antiseptik olduğu için epey sızısını alıyor🥰

Güüüünaydııın🧚
Kızlar sizlerin aksine ben bugün çok güzel rüyalar gördüm sabah yedide alarm çalmadan bebeğimin hareketi ile uyandım🥰🧿 o yüzden bugün çok mutluyum❤️ dilerim sizin de gününüz ve haftanız muhteşem geçer hep güzel haberler alırız hepimiz🎉🪅

Güüüünaydııın🧚
Kızlar sizlerin aksine ben bugün çok güzel rüyalar gördüm sabah yedide alarm çalmadan bebeğimin hareketi ile uyandım🥰🧿 o yüzden bugün çok mutluyum❤️ dilerim sizin de gününüz ve haftanız muhteşem geçer hep güzel haberler alırız hepimiz🎉🪅
Günaydın harika gerçekten bakalım ben kaçıncı haftada hareketlerini hissedeceğim 😁

Al benden de okadar inanılmaz tuhaf rüyalar gördüm 7 de gözümü açtım uyku yutmadı daha

Bu gece bende hiç iyi görmedim. Rabbim hayırlara yazsın 🥺

Bende travmatik bi rüya gördüm niyeyse arkadaşımı sezeryana alıp derisini yüzmüşlerdi 🫣

Kan ter içinde uyandım ve hala etkisi tam olarak geçmiş değil. Denizde yüzdüğümü ve sonrasında lavaboya girdiğimi hatırlıyorum. Sonra her yer kan ve bebeğim ellerime ölü doğdu. Ne biçim kabustu 😢

Kan ter içinde uyandım ve hala etkisi tam olarak geçmiş değil. Denizde yüzdüğümü ve sonrasında lavaboya girdiğimi hatırlıyorum. Sonra her yer kan ve bebeğim ellerime ölü doğdu. Ne biçim kabustu 😢
Ayyy Rabbim korusunn. Bende lavaboya gittim kanamam vardı hemen ilk taksiyle acile gittim 952 TL taksi tuttu oha dedim. İğne yaptılar gerçek gibiydi

Kızlaaar geceleri acıkan var mı aranızda 😭 imdat yaa karnım kazınıyor resmen ve kalkıp bişey yemek zorunda kalıyorum. Midem ağrıyor yemezsem. Sizde de böyle oluyor mu? Bu saat oldu kalktım bişeyler yedim. Artık çok sıklıkla olmaya başladı. Açlık uyutmuyor resmen 🙁 sizlerde durum nasıl?
gece yatmadan önce bişiler atıştırsan gene olur mu acaba? Ceviz kefir vs
Aynısından bende aldım iki gün önce 🥰
ayy nasıl kullandın mı hiiç
Ne güzel ilk 3 ay rahat geçenlere imreniyorum valla ben halsizlikten ve bulantıdan 2 aydır perişan oldum 🤲🏻
şimdi nasılsın? inş semptomlar azalmıştır

Bendim o bendiiiim🫣 güle güle kullan canım ben gece epey rahat ettim onu aldıktan sonra bakalım sen sevecek misin🥰

Ben arpacık için temiz bir pamuğa adaçayı ile kompres yapıyorum iyi geliyor. Dayanabileceği sıcaklıkta taze adaçayı demle antiseptik olduğu için epey sızısını alıyor🥰
yaaa sağool canıım :KK68: Karnım olmadığı için şu an bi sıkıntım yok ama ilk etapta bacağa destek için falan kullanırım :)
Güüüünaydııın🧚
Bizimm hissettiğimiz günler gelirrr inşallahhhh :dua:

Ay herkes bu gece bişeyler görmüş ne gecesiydi bu acaba tesadüf olmaz yani kan görmüş herkes niyeyse 🤲🏻🫢

gece yatmadan önce bişiler atıştırsan gene olur mu acaba? Ceviz kefir vs

ayy nasıl kullandın mı hiiç

şimdi nasılsın? inş semptomlar azalmıştır
Bende bitti aslında bitmediğini zannediyordum megersem kanamamdan kaynaklı kullandığım progestan hormonu nun yan etkisi imiş halsizlik ve bulantı ilacı bi gün almadım ve farkettim o kadar rahatım ki şimdi ilaca devam edip aynı şeyleri yaşasammı yoksa böyle kanamam da yok tertemiz devam etsem mi kafam çok karışık doktora sorucam haftaya giderim kontrole

Canım ben de 14.haftamdayım zaten 2.trimestera geçtiğimiz için dediklerin çok normal, bebek daha yukarı çıktığı için idrar torbasına baskı yapmıyor artık uygulamada öyle okumuştum, göğüs hassasiyetim benşm de birkaç haftadıe yok için rahat olsun bence 🌸🌸
Bu 2. Trimester kacinci haftada basliyor. Suan 12+5 im. Hala gogus hassasiyeti bulanti halsizlik son gaz devam bende 😀 ben hep 1. Trimestrda devam edcem sanirim😀😀

Ben ilk 12. Haftada içimden birşey kaydığını hissetmiştim hala ara ara çok nadir onu hissediyorum. İlk gebeliğim benim ikinci veya üçüncü gebeliklerde daha belirgin hissediyormuş anne galiba 🥰
Benim 15. Hafta henüz hissedemedim ama çok aktifim belkide dinlenmeye pek fırsatım olmadığı için hissedemiyorum ilk gebeliğimde hissstmiştim ama 🙈 çok güzel bir duygu

Güüüünaydııın🧚
Yaaa maşallah 🧿 ne kadar güzel haberler .. Kaç haftalık oldun canım sen

Kızlar ikili test sonucu e nabiza dusmuyor sanirim dimi ? Hastaneyi arayip sonucu sorcam ama cok korkuyorum kotu bse duycam diye. Elim gitmiyor aramaya😒

X