Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔
Canım direnir Allah'ın izniyle öncelikle çok geçmiş olsun.🙏🏻 🙏🏻🤲🏻 En riski olmayan gebenin bile riski var özellikle ilk zamanlarda. Bende 6. Haftadan beri progestan kullanıyorum her gün. Yeni günaşırıya döndük. Hiç canını sıkma. Ayaklarının altına minder koy öyle uzan. Olabildiğince de dinlen🙏🏻

Cok cok gecmis olsun... Senin icin dua edecegim :KK200:

Kızlar biraz önce fetal DNA sonucum geldi hepsinde düşük risk yazıyor çok şükür🥹🧿 bana gelen sonuçlarda cinsiyet yazılmıyor o doktorun raporunda yazılı onu da yarın öğreneceğim artık ama en önemlisi sonucun iyi olmasıydı 🥹 artık yarın da cinsiyetimizi yazarım size Allah'ım hepinize bu güzel sonuçları nasip etsin🤲❤️

Öncelikle çok geçmiş olsun benim de kanamalarım oldu düşük tehlikesi var dediler. Zaten kanama olunca direk düşük tehlikesi diyorlar. Bana da 10 gün rapor yazdı. Ben 1 haftadır yatıyorum sürekli sadece tuvalete kalkıyorum bol bol dinlenin iğnenizi ve hapınızı ihmal etmeyin Allahın izni ile bir şey olmaz

Kızlar biraz önce fetal DNA sonucum geldi hepsinde düşük risk yazıyor çok şükür🥹🧿 bana gelen sonuçlarda cinsiyet yazılmıyor o doktorun raporunda yazılı onu da yarın öğreneceğim artık ama en önemlisi sonucun iyi olmasıydı 🥹 artık yarın da cinsiyetimizi yazarım size Allah'ım hepinize bu güzel sonuçları nasip etsin🤲❤️
Gozun aydiiiiiin cok rahatlamis olmalisin, darisi diger hepimize :KK15:

gece yatmadan önce bişiler atıştırsan gene olur mu acaba? Ceviz kefir vs
Yiyorum canım benim. Yatmadan yemek yiyorum gece iki üç gibi midem günlerdir yemek yememişim gibi aç sanki 🙁 böyle olan varmı bilemedim. Çok sık açıkıyorum.
Bu arada sen somon sormuştun tarım kooparatif Kredi varya oradan alıyoruz. Güzel oluyor levrekte aldık somonda ben çok beğendim. Gerçi şimdi sezon açılıyor artık balık gördüm tezgahlarda. Taze alıp yemek lazım.

Canım benim çok geçmiş olsun. Yat dinlen ve kötü düşünme pozitif ol. İyi olacak inan, bir sürü insan bu durumda ve sağlıkla bebeklerini kucağına alıyor. Sen sadece yat, dinlen ve pozitif düşün 🙏🫶🏻

Yiyorum canım benim. Yatmadan yemek yiyorum gece iki üç gibi midem günlerdir yemek yememişim gibi aç sanki 🙁 böyle olan varmı bilemedim. Çok sık açıkıyorum.
Bu arada sen somon sormuştun tarım kooparatif Kredi varya oradan alıyoruz. Güzel oluyor levrekte aldık somonda ben çok beğendim. Gerçi şimdi sezon açılıyor artık balık gördüm tezgahlarda. Taze alıp yemek lazım.
Aa tamam canımm oraya bakarım. Ama dediğim gibi tabii dün sezon açıldı tazecik alıp yeriz🥰🫶🏻

X