Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay 8 hafta ne ben 4 haftayı bitiremedim😩😩😩😂😂😂 işte ben de ikili tarama için gideceğim 11+3 olmuş oluyor haftaya cuma inşallah 🤲🏻🤲🏻 sonra ne zaman randevu verir artık bilemiyorum 🤣🤣
sorma canim, ben de sali gitcem bakalim 2li icin. çok korkuyorum daha önce kötü bi gecmisimiz oldugu icin. ayni seyleri yaşamak istemiyorum. insallah güzel cikar hersey hepimiz icin🤲🏼🤲🏼🤲🏼
utanmasa direk dogumda gel dicekti😂

Kızlar iyi akşamlar, ben grip oldum öksürük, hapşırık, burun akıntısı hepsi var :KK43: ilaç alsam sıkıntı olur mu ibucold diye? Aranızda gripken ilaç kullanan oldu mu, doktorunuz hangi ilacı önerdi acaba? :KK43:
İbucold hamilelik esnasinda önerilmeyen bir ilaç içmeyin doktorunuza danışın ben grip olmuştum ibucold c hamile olduğumu bilmeden 1 tablet içtim ve doktor önermedigimiz bir bebek çok küçük olduğu için etkilediyse gebeliğin olumsuz olacağını vs söylemişti ayrıca burun spreyi boğaz spreyi de kullanmamamı söylemişti bence doktorunuzla görüşünn

Var balım Var olmazmı.. İlk 5+2de gittim. Karından keseyim göremedi. İstersen vajinal bakalım istemezsen tahlil yapalım dedi. Vajinal bakalım dedim ve baktı çok minik gördü. 6.hafta yine gittim vajinalden yolk sac gördü. 7. Hafta kalp atışı çok zayıf dedi. 8. Hafta gittiğimde keseyim gördü ama içinde bebeği göremedi. O Hafta ne yaşadığımı bir ben bir allah bilir. Zaten kanamam oluyordu. Progestanı bırakki düşsün dedi. Belliki sağlıksız dedi. Ay moral bozacak ne varsa söyledi. Ama ben bırakmadım. 9. Hafta gittiğimde herşeyi gördü. Maşallah tosun gibi olmuş dedi. Sinirden mi sevinçten mi bilmem hüngür hüngür ağladım. Bu kontrollerin hepsi vajinal bakıldı. Şuan çok şükür iyiyiz. Ben kilolu hamile kaldım. Belki senin durumunda benim gibi bir doktora denk geldiğin içindir. Üzülme
İyi doktorla karşılaşmak çok önemli gerçekten benim kanama lekelenme hiç bisey de yok ama bana umut oldunuz teşekkür ederim 🥰

Ben bu sabah demir ilacına başladım aç karnına alıyoruz ama kafamı sersem gibi yaptı
Bende ya Allah bismillah dedim içtim şimdi ☺️ bende ilk kez bu sabah başladım bakalım nasıl etki edecek bende. Peki içtikten ne kadar sonra yemek yiyoruz canım bilgin varmı? Birde hangi ilacı verdi sana?

Kızlar birşey sorcam çalışan hamişlere yada daha önce doğum yapanlara. Doğum parası ile rapor parası aynı şey mi. Yoksa devlet doğum parası veriyor birde ayrıca rapor ücreti mi yatıyor

Merhaba kızlar . Aslında ben 2025 Nisan annesi grubundayim ama bir sorunum var belki yaşayan vardir diye buraya yazmak istedim. Dün 7+1 iken kalp atışı duymaya gittim ama karından duyulmadı. Bebek 5 -6 haftalık anca dedi doktor . Belki geç döllenmedir ama ben yumurtlama sonrası birliktelik de yaşamadım. Haliyle canım sıkıldı. Okuduğum kadarıyla bu şekilde ilerleyen gebelikler sonrasında çok sağlıklı olmuyor. Varsa bu konuda grupta tecrübesi olan yazarsanız çok sevinirim. Hepinize sağlıklı çok güzel hamilelikler diliyorum.
Merhabalar, sanırım burada öyle bişey yaşayan olmadı 🤷🏻‍♀️ inşallah sen de çok güzel sağlıklı bir gebelik geçirirsin 🙏

D vitaminini bana kışın kullanmaya başlarsın 10damla diye söyledi canım. Acaba ikisini kullandın diye mi oldu
İkisini kullanmadım ki. D vitamini haftada iki kez salı ve cuma kullanıcam. Saatlerini farklılaştırdım. D vitaminini öğle 3 te alicam. Aç karnına kullandığım için sersemledim heralde

Kızlar birşey sorcam çalışan hamişlere yada daha önce doğum yapanlara. Doğum parası ile rapor parası aynı şey mi. Yoksa devlet doğum parası veriyor birde ayrıca rapor ücreti mi yatıyor
1725008936296.png

Bende ya Allah bismillah dedim içtim şimdi ☺️ bende ilk kez bu sabah başladım bakalım nasıl etki edecek bende. Peki içtikten ne kadar sonra yemek yiyoruz canım bilgin varmı? Birde hangi ilacı verdi sana?
Demir ilacını kahvaltıdan 1 saat önce kullan dediler banaGyno ferol sanol adı . Süt ve süt ürünleriyle birlikte tüketmeyin Sadece su ile tüketin dendi

bu arada burda öyle her gebeye demir vermiyolar canim. sanirim türkiyede öyle. kan sonuclarina göre eger gerekliyse o zaman kullaniyorsun. ben 2 gebeligimden birinde kullandim digerinde gerek görmediler
Canım bana doktor kan tahlili vermeden direk verdi demir ilacını. Bu sabah içmeye başladım. Kan tahlili yapmadan vermesin de sorun olur mu acaba?

Demir ilacını kahvaltıdan 1 saat önce kullan dediler banaGyno ferol sanol adı . Süt ve süt ürünleriyle birlikte tüketmeyin Sadece su ile tüketin dendi
Ben aç karnına içtim ama içtikten 15dk sonra kahvaltı ettim dayanamadım çok acıkmıştım. İçtikten sonra yemek yemiş olmam sorun olur mu acaba ?

Bana da aynı ilacı verdi ama 16. Haftada başlicam. Bana gece yatmadan iç dedi. İçmeden 2 saat önce yeme içmeyi kesersin dedi 🤔🤔

Var balım Var olmazmı.. İlk 5+2de gittim. Karından keseyim göremedi. İstersen vajinal bakalım istemezsen tahlil yapalım dedi. Vajinal bakalım dedim ve baktı çok minik gördü. 6.hafta yine gittim vajinalden yolk sac gördü. 7. Hafta kalp atışı çok zayıf dedi. 8. Hafta gittiğimde keseyim gördü ama içinde bebeği göremedi. O Hafta ne yaşadığımı bir ben bir allah bilir. Zaten kanamam oluyordu. Progestanı bırakki düşsün dedi. Belliki sağlıksız dedi. Ay moral bozacak ne varsa söyledi. Ama ben bırakmadım. 9. Hafta gittiğimde herşeyi gördü. Maşallah tosun gibi olmuş dedi. Sinirden mi sevinçten mi bilmem hüngür hüngür ağladım. Bu kontrollerin hepsi vajinal bakıldı. Şuan çok şükür iyiyiz. Ben kilolu hamile kaldım. Belki senin durumunda benim gibi bir doktora denk geldiğin içindir. Üzülme
Bugün özele gittik çok şükür gördü keseyi hersey yolunda şu 2-3 gün geçmek bilmedi benim için ama ben 6+4 biliyordum 5 hafta civarı çıktı ☺️

X