Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İşte o çıkıntı bu haftalarda yanıltabiliyor. O yüzden erken söylemek istemiyorlar. Benim ilk gebeliğimde 13.haftada %95 erkek dedi doktor. 17.haftada yorum yapmadı. 20.haftada ayrıntılı usg de kız olduğunu öğrendim.

Kızlar hamilelikte damarlarımız genişliyor ya ağrı vs hissediyor musunuz?
Kız ben vücudumda ne olsa artık amaaan boşver gebelikten diyorum sabah 6 da bacağıma kramp girdi sakince ovaladım düzelttim tuvalete kalktımm. Artık tüm belirtileri saldım bugün çok midem bulandı bi arkadaş zencefil demişti onu alayım bari

Ay kıyamam insan anlam veremiyor mesnetsiz bir korku işte rüyaların hormonlarla da alakalı olduğunu duymuştum ne derece doğru bilmiyorum ama

Canım hangi firma da yaptırmıştın fetal dna yı

Ay Kızlar bir haftadır bulantım yoktu çok rahattım şimdi geri geldi kusmalı bir şekilde baygın gibiyim yine ayağa kalktıkça başım dönüyor 10+2 deyim bu bulantılardan kurtulamıcam galiba

Burası dert köşem gibi oldu ama iki gündür geçmeyen baş ağrısı var yatıyorum geçmiyor kalkıyorum geçmiyor, 9+0 dayım organ gelişimi döneminde olduğu ilaç kullanmak istemiyorum.Avrupa yakasındaki ifot a döndüm soldan geliyolar başıma tülbent bağladım baş ağrısı olunca da bebeğin cinsiyetine erkek diyorlar galiba

Hahahahah gecmis olsun cok guldum Avrupa Yakasi ornegine Su iciyo musunuz bol bol?

Kızzlar bu arada ben dolap uygulaması üzerinden ikinci el 150tl ye hamile destek yastığı aldım. E bebekte 380 civarında. Bugün geldi baya rahat birşeye benziyor gece yüzüstü yatıyorum bazen unutup hep huzursuz uyuyorum o yüzden bununla belimi falan da desteklerim diye düşündüm. Benim gibi olanlar varsa bir bakabilirsiniz

İyi akşamlar herkeseee, az önce doktorum aradı ikili test kan sonucum düşük riskli çıkmış çok şükür inşallah herkes güzel haberler alır
Yaa ne kadar güzel böyle güzel haberler alacağımız döneme girdik demek ki hepinizden sırayla böyle haberler duyalım inşallah arkası gelsin

İlerleyen aylarda o kadar rahat olur ki onunla uyumak. Ben bacak arama yastık koyardım hep. Şu an kızım kardeşine sarılıp yatmak istediği için sırt üstü yatmaya zorluyor beni.

Nasıl bir şey aldınız

Nasıl bir şey aldınız
E bebekte babymom olarak geçiyor şöyle birşey. Dediğim gibi ben o kadar para vermek istemedim ikinci el aldım. Temiz de geldi. Yumuşacık bir de çok rahatmış

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-23-21-01-26-248_com.dolap.android.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 25
Nasıl bişey aldın canım şu upuzunlardan mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…