Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ultrasonla ölçü alıp kan sonucuyla beraber değerlendiriliyor. Drun belki tecrübelidir yapıyordur.

4. Sezeryan olacak beklemiyordum küçüğüm 21 aylık. Kocanın korunması diye birşey yok diyor ama benim sağlık sorunlarından başka yöntem olmuyor. Tüpleri bağlatırım artık
olsun nasibinde varmış yapcak bir şey yok her bebe kısmetiyle gelir onane yani olan olmuş bir de o niye yük ediyor sana

Ultrasonla ölçü alıp kan sonucuyla beraber değerlendiriliyor. Drun belki tecrübelidir yapıyordur.
İlk gebeliğim o nedenle pek tecrübem yok. Ama gruptaki herkes perinatolojiye randevu alınca benim doktorum neden beni yönlendirmedi de kendi çağırdı diye merak ettim. Ama evet kan vereceğimi söyledi. Aç tok fatketmez dedi

baktım da şimdi biraz, aşırı tatlı :) ben de hiç bi ultrasonu atmadım :) ne yapsam diye düşünüp durdum aslında bi deftere kendimizde yapabiliriz mantıklı baya
Bende öyle düşündüm ama bilmiyorum bunlardan alsam daha düzenli olur gibi de geldi. Bakalım 13-14. Haftadan sonra bakmaya başlarım

bazı doktorlar ikili için sadece kan alıyor. Ultrasonda detaylı bakınca tam emin olmamakla beraber sanırım perinatolog gerekiyor.

Kızlar büyük ihtimalle erkek dedi çikolata yemiştim hareketlerini de gördük taklalar attı ultrasonda ense ve burun ölçümü falan normal çıktı çok şükür boyu altı cm 12 2yiz ama 12 4 e uyumlu folik bıraktım elental-2 başladım. Nıpt için kan verdim en net sonucu verdiği için ve yaşımdan dolayı. Panorama ile yaptırıyorum testi. Şimdilik herşey yolunda on gün sonra net sonucu alacağız. Sonraki kontrol bir ay sonra

gözün aydın canımm ben de ikiliye hemen hemen seninle aynı haftada giricem. belki benimki de gösterir detaylı da

gözün aydın canımm ben de ikiliye hemen hemen seninle aynı haftada giricem. belki benimki de gösterir detaylı da
Valla biraz zorladı doktor görmek için ama gösterebilir evet inşallah sen de güzel sonuçlarla gelirsin. Ultrasonda ense kalınlığı falan normal olunca rahatladım açıkçası.

Maşallah kuzuma benimmm Sağlıkla büyüsün inşallah haftaya 9+6 olucaz ulturason a göre çikolata yesem görebilir miyim ki bende 9. Haftada hareketleri ulturasonda gören var mı

Benim de ayni burayi okuyup karnima baktim yoktu, ruyamda cizgi seklinde vardi, tatile gidecektim, caktirmadan agda mi yapsam diye dusunuyordum

Valla biraz zorladı doktor görmek için ama gösterebilir evet inşallah sen de güzel sonuçlarla gelirsin. Ultrasonda ense kalınlığı falan normal olunca rahatladım açıkçası.
Ayyy Hadi hayırla sağlıkla gelsin kuzucuk. Bende ayın 27sinde gitcem ikiliye. O sırada 12+3 olcam. İnşallah benimkide sağlıklıdır inşallah bende cinsiyeti görürüm. Ya içim içime sığmıyor. Hatta şuan bile sağ kasığıma toplandı sanki anne bak ben burdayım diyor. Damarım atıyor resmen

Ohhh super Benim testim de panorama, nateranin degil mi? Cok merak ediyorum sonucunuz kac gunde cikacak ve ne kadar odeme yaptiniz diye. Ben Amerika’dayim, ve ne kadar odeyecegimi bilmiyorum, fatura sonra geliyor sigortaya korkunc fiyatlar giriyorlarmis (700-800 dolar civari) ve bana 10 is gunu dedi sonuc gelmesi icin, benden kisa surede sonuc alacaksiniz sanirim

Çok teşekkür ederim ben 470usd artı yüzde on KDV şeklinde anlaştım. Natera aynen on gün sonra gelir sonuç dediler. Epey fark varmış neden öyle acaba Amerika'da daha uygun ödeme olması gerekmiyor mu ben bu bunu daha hiçbir bilgiye sahip değildim aslında doktoruma güvendim en güvenlisi bu dedi bana Ben de onun için çok araştırmadan direk tamam yapalım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…