Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa kız neden demediler ya çıkar çıkar ya yazık

Gunaydın kızlaar dun gıremedım hıc düğün vardı,ay maya91 sende gidicektin demi düğüne açık havadaysa mutlaka ayagına çorap giy ve yanına spor ayakkabısı al,üşüdüm ben baya belim ağrıdı sonra.göbeğime aniden gelen bu güncellemeye bakıın bi anda hamiş göbeğim çıktııı 10.haftanın ıcındeyım.sizin göbüşlerde çıktımı

Eklentiler

• IMG_4919.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 90
Eğer batma şeklinde değilse korkma kemikler ve kaslar genişliyor hamileliğe vücut hazırlanıyor yani

Salonda olcak canım ama zaten benim ayaklarım yanıyorr yanıma mutlaka spor ayakkabı alıcaamm

Sorma çok sinir bozucu bir daha gittiğimde söylicem ya da gitcem eşimin doğum gününü sallayıp kayıt yaptırcam görür onlar
Günaydın kıslar
Günaydın canım, bir de şöyle aptal bişey var indirimlerden yararlanmak için ilk bi alışveriş yapman lazımm. Sonra yararlanabiliyorsun çok aptalca

Ne gibi belirtilerin vardı canım? Oğlunda en çok ne yerdin vs gibi uyku durumun bulantın kusman ?
Hiç bulantım kusmam olmadı canım. Çok migren atakları geçirdim inanılmazdı Allah kimseye yaşatmasın kafamı duvarlara vuruyordum. Çok uyuyorum kafamı koyduğum yerde uyuyordum. İştahım çok acıktı çok yiyordum ilk 3 ayda 5 kilo almıştım ve canım tatlı istiyordu sürekli.
Bu geceliğimde uyku yok sürekli yorgunluk hali var. Çok uyumuyorum yani. Bulantı kusma yine yok. Sürekli ekşi yiyorum deli gibi limon, nar ekşisi ama iştahım çok yok bunda. Çok yiyesim gelmiyor kusmuyorum ama için almıyor. 2 aylık olduk şuan 1 kilo almışım sadece

Azalarak bitti canım ama hal günde 3fitil kullanıyorum hiç sorgulamıyorum da artık
Bu akşamları tam olarak benim göbeğim Dün dışarı çıktım önce rahat olan şort akşam sıkmaya başladı düğme açmamak için zor durdum
Günaydın canım, bir de şöyle aptal bişey var indirimlerden yararlanmak için ilk bi alışveriş yapman lazımm. Sonra yararlanabiliyorsun çok aptalca
Bir alış veri yapıp doğum günü aylarınızı takip edin kızlar o aylarda üyelere çok fazla indirimleri oluyor Hatta bazı arkadaşlar eşlerinden falan da kayıt oluşturup onun doğum günü ayını da kullanıyor . En iyi indirim fırsatı o zamanlarda oluyor

Ayy parka getirsin bari belki açık havada rahat yersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…