Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben akşam eve gelip tüm işlerim bitince ayaklarımı hafif yükseğe kaldırıp yatıyorum çok iyi geliyor bacaklarıma. Şimdi de epsom tuzu aldım gelince onunla ayaklarımı suya koycam. Kullanan var mı?

Canım ben bildiğin kaya tuzunu suya koyup ayaklarımı öyle koyuyordum çok iyi geliyordu bana. Epson tuzunu duydum ama bilmiyorum kullanmadım. İyi gelir ama bence hatta varsa suya lavanta yağı da koy mis gibi kokuyor iyi de geliyor yumuşatıyor ayakları

Ben gün de 1 tane kullanıyorum canım ama her kullandığımda rahatsız hissediyorum sanırım vajinismustan doktorunu dinle bence o bırak deyince bırakırsın, lekelenme olsa da korkma bence. Ben de ilaca başladıktan 3-4 gün sonra kesildi diye hatırlıyorum. Ama bi kere es geçince gene olmuştu ama daha çok yeniydi yani hangi akla hizmet kendi kafama göre bugünlük almıyım dedim büyük cehalet

Canim ben boyle birsey gormedim normalde benim midemi yakardi su yerine resmen limonata iciyorum ben de soguk soguk cok iyi ya
Oyy canım çekti biraz içeyim
Ay iyi akıl verdin gelsin de öyle yapayım. Hem araştırayım kaç gün de bir yapılıyor vs toksinlerden arınayım

Ya tatsız birşey vajinismus olmasa da bir de iki tane alıyorum beni düşün bırakmayı düşünmüyorum ben ama insan bir an önce bitsin istiyor ya çok sıkıldım Eylül ayına sağlıkla çıkalım istiyorum artık sabır sınavı veriyoruz

Küçücük fasuliler nasıl bizi şebeğe çevirdi ya hahahha deodorantımıza kadar değiştirdik ahhaha bu arada kızlar şampuanım bitmişti. Avm ye gitmişken yves rocherden stoklayım dedim. Kartı olanlara 2 alana 1 bedava vardı. 3 şampuan 490₺ ye geldi. Tanesi 163₺ ye falan geldi

İnşallah inşallah canım şu 3 ayı sağ salim atlatmak istiyorum sadeceeee. Hareketlerim o kadar kısıtlı ve yavaş ki kendimden nefret ettim artık azcık eğilip toz alıyorum mesela kalçam belim tutuluyor

İnşallah inşallah canım şu 3 ayı sağ salim atlatmak istiyorum sadeceeee. Hareketlerim o kadar kısıtlı ve yavaş ki kendimden nefret ettim artık azcık eğilip toz alıyorum mesela kalçam belim tutuluyor
Ay ben de nefes nefese kalıyorum ya inanamıyorum kendime hemen yoruluyorum. Artık minikler için dayanacağız

Aa devam ediyor mu hala indirim. Ben hamilelikten önce de hep yves rocher kullanırdım tüm ürünlerimi. Doğal içerikli diye. İçim rahat ediyo onu kullanırken

Aa devam ediyor mu hala indirim. Ben hamilelikten önce de hep yves rocher kullanırdım tüm ürünlerimi. Doğal içerikli diye. İçim rahat ediyo onu kullanırken
Evet evet aynen sadece roll on 48 saat olanı kullanıyordum. Onda da azcık alüminyum varmış bilmiyordum. Allahtan hamilelik başında bitti o sonra onu da 3 lü stokladım. Isıdan koruyucu kremi de güzel bi de dudak koruyucusu da güzel, güzel de renk veriyor

Kızlar nefes darlığı yaşıyor musunuz? Hele benim burnumda deviasyon var zorlanıyorum baya. Bugün arkadaşımla buluştuk konuşmaktan artık yoruldum nefesim yetmedi yani arada oluyor bu durum
Çoook. Merdivenleri koşarak çıkardım da öyle nefessiz kalmazdım. Hamileliğe kilolu giriş yaptım ben, o yüzden sanıyordum ama demek ki hamilelikten oluyor. Bu arada 11. Haftayla birlikte biraz hafifledi. Daha rahatım.

Babasını niye karıştırdın şimdi

Ben 9 dayım henüz umarım benim de geçer.

Bir de ben 50 kiloyum yani

Eki Görüntüle 3467117
Bunu da genel bir bilgi olarak bırakayım
11. haftadan bildiriyorum Asla balık yiyemiyorum, bu ara etten de tavuktan da tiksindim eşimin zoruyla 15 günde bir balık yemeye gidiyoruz antepteyim bi de bizim burada etli yemekler meşhurdur zeytinyağlı yemek çok bilmem keşke bilsem her gün biri yemek yapsa da yesem mantığındayım, arada dışarıdan yiyoruz ama yemek istemiyorum sağlıklı bulmuyorum vicdanım rahat değil o konuda kendi yaptığım yemeğin de aşamalarını gördüğümden midir nedir midemi bulandırıyor kokudan rahatsız oluyorum normalde de eti eldiven takıp yıkarım şimdi daha da hassas oldum bir an önce normale dönmeyi bekliyorum bence en kötüsü de mide bulantısı

Ben de evde kırmızı et yapamam midem kalkar iş yerinde yiyoruz arada işte. Kırmızı et olarak köfte yiyorum. Tavuk yiyorum. Hamile kaldıktan sonra balık hiç yemedim. Daha doğrusu sadece kışın yiyorum. Yazın midemi kaldıyorum normalde de. Bi de donuk yiyemem illa taze olcaak

Ay bende dün Alışveriş yaptım şampuan saç kremi ve duş jeli aldım 792 tl verdim hiçte söylemedi çalışanlar insan söyler kart çıkartırdım çok sinir oldun şuan

Bu arada iyi geceler diliyorum Kızlar bir kaç gündür giremiyorum ama mesajlarınızı takip etmeye çalışıyorum cinsiyetleri merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…