Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doğru ben yazmamıştım unutuyorum hep 33 yaşındayım sat: 31 Mayıs, keseyi ve bebeği 4+6gibi gördük kalp atışı 8+4te net olarak duyduk. Cinsiyet erkek. Şehir Bursa.
Ay hadi bakalım grubun ilk cinsiyeti erkek demekki .sat tarihimiz çok yakınmış benim de 29 Mayıs . Haftaya perşembe devlet hastanesine sonraki Salı da özele gidicem bakalım benim de belki belli olur o aralarda Hayırlı olsun İsim düşünmeye yoğunlaşabilirsiniz

Merhaba kızlar listeye ben de dahil olabilir miyim acaba
Merhabaaaa. Yasiniz, son adet tarihiniz, beklenen dogum tarihi, kacinci cocuk, sehir, kesenin goruldugu tarih, kalp atisi duyuldugu tarih, tahmini cinsiyet bilgilerini beni etiketleyerek yazarsaniz ya da bu mesaja cevap verirseniz sizi de listeye ekleyebilirim. Hosgeldiniz:)

Merhaba 28, sat 16 haziran, 2.cocuk inşallah, antalya diğerlerinin hiçbiri belli değil çünkü daha bugün öğrendim gebeliğimi doktora gidince güncellerim inşallah hoş bulduk

Kızlar yemek yaparken sivri biber doğradım hafif parmak uçlarım sızladı biber acı demek diye düşündüm sonra yemeği yedim acılık yoktu aslında, bi 10 dk önce de lavabo wc yi çamaşır sulıyım dedim ve şu an iki elim de alev alev yanıyor soğuk suyla yıkıyorum geçmiyor ne önerirsiniz

Gözle göremediğim bi tahriş olmuş olabilir canım. Çamaşır suyu falan da çok fazla kullanmasan daha iyi olur sanki

Yaaa canım benim yoksa bu güzel bebişin kız mı olacak acaba senin saydıklarının bir kısmı bana uyuyor bakalım bende çok merak ediyorumda cinsiyeti. Gerçi herşeyden önemlisi sağlıklı olsun bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…