Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eveet yaa ben çok ekmeğini yedim neler neler ama ben tek kendi hesabımdan alıyorum uğraşamam bi sürü

Yaaa en güzeli sorgulamamak aslında ama duramıyorum düşünmeden bugün belim ağrıyor göğüslerim hassas diye şükrettim belirtim var iyi demek ki diye bu arada evet kişiye özel kampanyalar yapıyor doğum günü dışında Yves roche gelen mesajları da takip etmek lazım

Benim de 10+2 olacak gittiğimde belli olur mu ki
Ya ben hiç sanmıyorum 12 haftada bile zor oluyor. En kesin 16 haftaymış
Ya arada göğüs hassasiyetiniz geçiyor mu

Oyyy peki doktor net şekilde gordümü yoksa yüzde70 falanmi dedi. saglkla dogsun ogluşunuz insallah
Amiiin hepimizin inşallah İlk başta ben sordum şansımı denedim bi 11 diye gitmiştim 12 haftalık diyince sorayım dedim kesin değil ama öyle gibi dedi biraz daha inceleyince yok yok erkek kesin değişmez dedi öyle netleştirdik

Ay grubumuzun ilk belli olan cinsiyeti, ekliyorum erkek diye:) ama listede yoksunuz, bilgilerinizi rica etsem de eklesem sizi
Doğru ben yazmamıştım unutuyorum hep 33 yaşındayım sat: 31 Mayıs, keseyi ve bebeği 4+6gibi gördük kalp atışı 8+4te net olarak duyduk. Cinsiyet erkek. Şehir Bursa.

Son düzenleme:
Sanki senin minnak kız olacakmış gibi hissediyorum, merakla bekliyoruz güzel haberlerini
Ay hadi inşallah aman sağlıklı olsun da
Ya ben alışıyorum diyelim aslında hep dolgunluk var bazen fazla hissediyorum. Bir de uçlarında büyüme ve koyulaşma oldu biraz
Benim ilk zamanlardaki gibi değil arada hassaslaşıyor bi de dolgun
Benim gogus hassasiyetim aynen devam ama artik alistim sanirim, yağ surerken falan hatirliyorum, cunku hala dokununca canim yaniyor
Ay ben yağa falan henüz başlamadım ya
Yediklerimden hiç bi çıkarım yapamamıştım ben zaten tatlı sevdiğim için ama kese şekli duruş şekli biraz da hissediyordum oralardan tuttu galiba
Ay ben de tatlı çikolata bayılırım ama aşırı tiksindim bi umut dedim kese şeklin fasülye gibi miydii

Evet canım fasülye şeklindeydi hatta var geçen hafta tahmin almıştım burda ilk hamileliğimde aşırı kivi yiyordum kıza delaletti belki de ekşi oluşundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…