Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Azalarak bitti canım ama hal günde 3fitil kullanıyorum hiç sorgulamıyorum da artık 😄

Bu akşamları tam olarak benim göbeğim Dün dışarı çıktım önce rahat olan şort akşam sıkmaya başladı düğme açmamak için zor durdum 😄

Bir alış veri yapıp doğum günü aylarınızı takip edin kızlar o aylarda üyelere çok fazla indirimleri oluyor Hatta bazı arkadaşlar eşlerinden falan da kayıt oluşturup onun doğum günü ayını da kullanıyor . En iyi indirim fırsatı o zamanlarda oluyor
Eveet yaa ben çok ekmeğini yedim neler neler 😂😂 ama ben tek kendi hesabımdan alıyorum uğraşamam bi sürü 😅😅

Azalarak bitti canım ama hal günde 3fitil kullanıyorum hiç sorgulamıyorum da artık 😄

Bu akşamları tam olarak benim göbeğim Dün dışarı çıktım önce rahat olan şort akşam sıkmaya başladı düğme açmamak için zor durdum 😄

Bir alış veri yapıp doğum günü aylarınızı takip edin kızlar o aylarda üyelere çok fazla indirimleri oluyor Hatta bazı arkadaşlar eşlerinden falan da kayıt oluşturup onun doğum günü ayını da kullanıyor . En iyi indirim fırsatı o zamanlarda oluyor
Yaaa en güzeli sorgulamamak aslında ama duramıyorum düşünmeden bugün belim ağrıyor göğüslerim hassas diye şükrettim belirtim var iyi demek ki diye😅 bu arada evet kişiye özel kampanyalar yapıyor doğum günü dışında Yves roche gelen mesajları da takip etmek lazım🥰

Benim de 10+2 olacak gittiğimde belli olur mu ki🤣🤣
Ya ben hiç sanmıyorum 😂😂 12 haftada bile zor oluyor. En kesin 16 haftaymış 😂😂
Yaaa en güzeli sorgulamamak aslında ama duramıyorum düşünmeden bugün belim ağrıyor göğüslerim hassas diye şükrettim belirtim var iyi demek ki diye😅 bu arada evet kişiye özel kampanyalar yapıyor doğum günü dışında Yves roche gelen mesajları da takip etmek lazım🥰
Ya arada göğüs hassasiyetiniz geçiyor mu

Oyyy peki doktor net şekilde gordümü yoksa yüzde70 falanmi dedi. 😍 saglkla dogsun ogluşunuz insallah😇
Amiiin hepimizin inşallah🌸🧿 İlk başta ben sordum şansımı denedim bi😅 11 diye gitmiştim 12 haftalık diyince sorayım dedim kesin değil ama öyle gibi dedi biraz daha inceleyince yok yok erkek kesin değişmez dedi öyle netleştirdik 🥰

Ay grubumuzun ilk belli olan cinsiyeti, ekliyorum erkek diye:) ama listede yoksunuz, bilgilerinizi rica etsem de eklesem sizi 💕
Doğru ben yazmamıştım unutuyorum hep😅 33 yaşındayım sat: 31 Mayıs, keseyi ve bebeği 4+6gibi gördük kalp atışı 8+4te net olarak duyduk. Cinsiyet erkek. Şehir Bursa. 🥰

Son düzenleme:
Sanki senin minnak kız olacakmış gibi hissediyorum, merakla bekliyoruz güzel haberlerini 🥹
Ay hadi inşallah aman sağlıklı olsun da 🤣
Ya ben alışıyorum diyelim aslında hep dolgunluk var bazen fazla hissediyorum. Bir de uçlarında büyüme ve koyulaşma oldu biraz 🫣
Benim ilk zamanlardaki gibi değil arada hassaslaşıyor bi de dolgun 🤣
Benim gogus hassasiyetim aynen devam ama artik alistim sanirim, yağ surerken falan hatirliyorum, cunku hala dokununca canim yaniyor🥲
Ay ben yağa falan henüz başlamadım ya🥲
Yediklerimden hiç bi çıkarım yapamamıştım ben zaten tatlı sevdiğim için😂 ama kese şekli duruş şekli biraz da hissediyordum oralardan tuttu galiba😅
Ay ben de tatlı çikolata bayılırım ama aşırı tiksindim bi umut dedim🤣🤣 kese şeklin fasülye gibi miydii

Ay hadi inşallah aman sağlıklı olsun da 🤣

Benim ilk zamanlardaki gibi değil arada hassaslaşıyor bi de dolgun 🤣

Ay ben yağa falan henüz başlamadım ya🥲

Ay ben de tatlı çikolata bayılırım ama aşırı tiksindim bi umut dedim🤣🤣 kese şeklin fasülye gibi miydii
Evet canım fasülye şeklindeydi hatta var geçen hafta tahmin almıştım burda😅 ilk hamileliğimde aşırı kivi yiyordum kıza delaletti belki de ekşi oluşundan 😀

X