Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,
saçları çok dökülen var mı? kel kalacağım sanırım. tahlillerde vs de değerlerim iyi çıktı. folik asit kullanıyorum. banyoda değil sonrasında bile elimi attıkça elime saç geliyor öbek öbek ne olacak böyle? bilgisi olan var mı ?

Evet duymuştum onu bir bakayım canım teşekkür ediyorum
Bende avene mineral güneş kremi aldım. isterseniz ona da bakabilirsiniz. daha önce solenta kullandım yapısı çok yoğun eğer işe vs giderken makyaj falan yapıyorsanız biraz ağır oluyor ona göre deneyerek alın demeye geldim. az para değil çünkü ikisi de

Teşekkür ediyorum canım. Splat ın hangisi acaba onlarda da florür var değil mi gratise geçende bakıp karar verememiştim olması gereken hangisi diye

Ay bilemedim bende olmayanda var mı bilmiyorum
White olanı kullanıyorum canım açıkçası ilk gebeliğimde de sensodyn daha sonra paradontax kullanmıştım diş macunu değiştirmemiştim bir sıkıntı olmamıştı

Benim daha bugün bir hafta oldu. 15 gün olsa yarılardım hala 3 hafta var

suan bende oyleyim depolarimimi tuketiyor bebis nedir anlamadim ama bi ara sari kantaronu surdum orjinalinden vardi birisi getirmisti bicak gibi kesti tavsiye ederim daha da deniyemedim

suan bende oyleyim depolarimimi tuketiyor bebis nedir anlamadim ama bi ara sari kantaronu surdum orjinalinden vardi birisi getirmisti bicak gibi kesti tavsiye ederim daha da deniyemedim
evde doğal ev yapımı var acaba gebelikte zararlı mı biliyor musunuz? siz gebe iken mi kullandınız? bir de diplere mi uçlara mı nereye sürdünüz çok ciddi dökülüyor. depo falan kalmadı bende

Şu an bebeğin hareketlerini hissetmediğimiz için bu tarz endişeler çok normal canım. Benim daha önce gebelik tecrübem olmasına rağmen acaba orda mı, yerinde duruyor mu endişelerini ben de taşıyorum. Bir sefer karnım ağrıdığında doktoruma mesaj atmıştım. Kanaman yoksa endişelenme demişti. İyidir inşallah bebeklerimiz, Allaha emanet hepsi

Genellikle hamilelikte saç dökülmesi olmaz Doğumdan 3 ay sonra büyük oranda saç dökülür diye biliyorum şaşırdım sende duyunca ama biraz bekle mutlaka duracaktır

Ben gebelik varmı yokmu emin olmak için 5 haftalıkken gitmiştim
Şimdi 8+5 olduk dokuzuncu haftada bitiyor yani
12-13 gibi cinsiyet öğrenmek için gitmeyi düşünüyorum
Kesin söylerler mi acaba bu hafta cinsiyeti cihazlar pek iyi değil merkezde

evde doğal ev yapımı var acaba gebelikte zararlı mı biliyor musunuz? siz gebe iken mi kullandınız? bir de diplere mi uçlara mı nereye sürdünüz çok ciddi dökülüyor. depo falan kalmadı bende
sanmiyorum zararli oldugunu yani arastirmadim yanlis yonlendirmiyim bundan 1-2 hafta once diplerine surup yarim saat bekletip yikamistim benimde asiri dokuluyor evin heryeri sac resmen

Canım 20sinde randevum benim. 12+1 olucam o gün. Doktorum o gün cinsiyetini söyleyeceğini söylemişti kendinden emin bir şekilde. Erken değil mi hocam dedim, benim için değil dedi
Özel hastane ama cihazlar ne durumda ben anlamıyorum açıkçası.

Ben bioderma kullanıyorum doktorum,bir tek bioderma markasının içeriği temiz dedi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi

simdi baktimda kimisi gebelikte catlaklar icin onermis yagini kimisi de kasilma yapiyor dikkatli kullanin demis yani sac derisinden kasilma yapar mi onu da bilemedim dermatolojiye sormak lazim

Kızlar şimdi doktorumdan döndüm, hafif bir kanama alanı gözüküyor birkaç gün daha gelebilir korkma dedi progestanı ağızdan al kanama durana kadar günde 2 kere dedi ve iğne yazdı, çok şükür ciddi bir şey yok anladığım kadarıyla 11+5 olmuşuz cinsiyet tahmininde bulundu ama bu haftalarda değişebiliyor dedi sizin de tahminlerinizi almak isterimm

Eklentiler

• IMG_0798.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…