Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar mideniz yaniyor mu acaba? Benim cok reflu oluyor
Benim arada oluyor canım ama sürekli meyve tükettiğim için midemi rahatlıyor. Bir de soda içiyorum her gün o da iyi geliyor
Al benden de o kadar. Herşeyi ayarladık anlaştık belirledik tatili bu güzel sürpriz çıktı 🥰 ama olsun bebişimizle yaparız tatilimizi ❤️
Yarısını bilmeden onunla yapmışız. Diğer yarısını da bilip onunla yaptık 🥲😇
Valla ben aynı macundan devam. Bişey olmaz o kadar diye düşünüyorum. Şampuanda da dikkat etmiyorum açıkçası
Ya işte takıntı yapıyoruz 🤣
Kızlar devlette hiç gebelik testi vermedim, sadece kan ve idrar testi verdim. Kalp atışı duyulunca gel gebe izlenimini açalım dediler henüz gitmedim. Devlette gebe olarak düşüyor muyuz? Bilginiz var mı? Nereden bakabilirim buna? Özel sağlık sigortası oluşturmak istedik ama geç kalmış mı oluyoruz?
Gebe olduktan sonra yapan sompo sigorta var canım o da sadece medicanalarda geçerli. Benim sigortacım onu söylemişti. Bir de kuzenim mutlaka devlete bir kere de olsa git muayene ol kaydın olsun dedi. Salı gidicem inşallah

Kızlar bişey sorcam şimdi ben 15 gündür doktora gitmiyorum ya🥲 allah korusun kötü bişi olsa bi şekilde vücudum tepki verir miydi? Kanama ağrı vs. Doktorum kanama ağrı olursa gel demişti. Hiç biri olmadı çok şüküüüürr🤲🏻 ama iyidir di mi ya ben biraz anksiyeteliyimmm 🥹 anacım çok zor anksiyeteyle yaşamaaaak🥴🥴
Aynı ben 3 hafta zor dayandım yarın kontrolüm var inşallah her şey yolundadır🙏🏻 Sonra tekrar 3 hafta sonra kontrol resmen sabır denemesi oluyor bize:)

2 kız anası olarak asla ama asla anlasamiyorlar arada beraber oynayınca duygulaniyorum o kadar az oynadıkları vakit oyuncakları paylasamiyorlar eskiden niye çocuklara aynı seyleri giydiriyorlar alıyorlar diyordum çünkü birbirlerini cekemiyorlar ay bir de uçuncu de kız oldu mu seyreyleyin cümbüşü ve bence o da kız 😅ilk hamilleigimde ki gibi belirtilerin ikincisi rahattı herkes erkek dedi hatta ikinci bebekte çalışıyordum yürüyerek gidip geliyordum bunda mümkün degil
Gönlüne göre olsun inşallah 🙏🏻 ay beni de bekliyor bu kavgalar toka kavgası kıyafet kavgası yandım yandım 🤣 ama ilerde inşallah sıkı bi bağları olur ve kimseye ihtiyaçları olmaz iki kız kardeş çok güzel 🥰

Kızlar bu 2 hafta faln öncenin görüntüsü ama Nub teorisine göre faln cinsiyeti tahmin edeniniz varmıydı ? Çok bilimsel olmasada merak ettim Ben çözemedim

Eklentiler

• IMG_4811.jpeg
    IMG_4811.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 40
Valla ben de çalıştığım ilçede gittim bugün bebemi görim diye seni çok iyi anlıyorum ben bi de ağrım yok bulantım bitti neden bitti bir anda diye gittim 😂 senin durum daha normal😁 çok şükür gördüm bebişimi kıpır kıpır minnoşum haftaya kendi doktoruma gidicem 😁😂🙏💕
Ne guzel canim bulantin bitmis darisi bana

Günaydın kızlar, dün bir anda akıntı hissettim wc gittim bi baktım iç çamaşırım kıpkırmızı dolmuş :KK43: apar topar acile gittim kanama alanı yine gözükmedi ben hiçbir şey anlamadım bildiğiniz komple kırmızı dolmuştu çamaşırım ve alttan muayene oldum kalktığımda yine her yer kan olmuştu.. kan alındı pıhtılaşma vs normal çıktı neden bçyle oluyor anlamış değilim ☹️ sabah akşam fitil kullan dedi, bugün kendi doktoruma da gideceğim dua edin lütfen 🙏🏻

Günaydın kızlar, dün bir anda akıntı hissettim wc gittim bi baktım iç çamaşırım kıpkırmızı dolmuş :KK43: apar topar acile gittim kanama alanı yine gözükmedi ben hiçbir şey anlamadım bildiğiniz komple kırmızı dolmuştu çamaşırım ve alttan muayene oldum kalktığımda yine her yer kan olmuştu.. kan alındı pıhtılaşma vs normal çıktı neden bçyle oluyor anlamış değilim ☹️ sabah akşam fitil kullan dedi, bugün kendi doktoruma da gideceğim dua edin lütfen 🙏🏻
Canım günaydın sıkma canını böyle olup hamileliğini sağlıklı geçiren çok kadın var. Sen doktorunu dinle. Bir de fitili sabah alınca rahat edemezsen ikisini gece yatarken at demişti doktorum bana. Sen de bir sor doktoruna istersen daha etkili olur belki gece uyuduğun için. Dualarım seninle 🤲

Canım günaydın sıkma canını böyle olup hamileliğini sağlıklı geçiren çok kadın var. Sen doktorunu dinle. Bir de fitili sabah alınca rahat edemezsen ikisini gece yatarken at demişti doktorum bana. Sen de bir sor doktoruna istersen daha etkili olur belki gece uyuduğun için. Dualarım seninle 🤲
Çok teşekkür ederim canım 🙏🏻🙏🏻 o daha mantıklıymış bi sorarım gittiğimde, hayırlısıyla atlatalım bütün aksilikleri hepimiz 🙏🏻😞

Kızlar devlette hiç gebelik testi vermedim, sadece kan ve idrar testi verdim. Kalp atışı duyulunca gel gebe izlenimini açalım dediler henüz gitmedim. Devlette gebe olarak düşüyor muyuz? Bilginiz var mı? Nereden bakabilirim buna? Özel sağlık sigortası oluşturmak istedik ama geç kalmış mı oluyoruz?
Şöyle ben 3 sene önce başlatmıştım özel sağlık sigortamı ve doğum paketi için şunu demişti sigortacı en az 6 ay hamile kalmaman gerekiyor, 6 ay içinde hamile kalırsan doğum paketinden yararlanamıyorsun direkt ücretli hizmet alabilirsin sigortan yokmuş gibi

X